اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901184730213832

خرید لیوان تبلیغاتی اطلس

کد: 139901184730213832

https://bit.ly/2XfQzSb

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از پرطرفدارترین نوع هدایای تبلیغاتی مربوط می‌شود به لیوان تبلیغاتی که دارای طرح‌ها و مدل‌های مختلفی است. لیوان و ماگ تبلیغاتی از جمله وسایل ضروری جهت آشامیدن در طول روز هستند و جنبه شخصی برای مخاطب شما دارند. قابلیت تبلیغاتی بالای لیوان باعث استقبال مناسب از این هدیه تبلیغاتی شده است.

لیوان تبلیغاتی اطلس
لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی براساس جنس و ویژگی به لیوان سرامیکی تبلیغاتی، لیوان حرارتی یا ماگ حرارتی، لیوان چینی، لیوان فلزی (یا ماگ فلزی)، لیوان پی وی سی یا ماگ پلاستیکی و لیوان پلاستیکی دسته بندی می‌شوند.

همچنین بر اساس نوع و قابلیت چاپ به لیوان سابلیمیشن (لیوان‌های تبلیغاتی که بدلیل پوشش خاصی که دارند امکان چاپ و انتقال تبلیغ شرکت بصورت پرینت رنگی و حتی عکس در سرتاسر سطح لیوان را دارند) و لیوان سرامیکی معمولی و پی وی سی (که برای چاپ تبلیغ بر روی آنها از رنگ کوره‌ای و چاپ سیلک و یا تامپو بر روی سطحی محدود استفاده می‌کنند) تقسیم می‌شوند.

گروه طراحان اطلس از جمله شرکت‌هایی است که در زمینه ارائه خدمات چاپ و تبلیغات آماده خدمت رسانی به مشتریان در تمام نقاط کشور است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هدایای تبلیغاتی می‌توانند به سایت گروه طراحان اطلس مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحان اطلس

گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه ، فعالیت مستمر خود را در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات ، مشاوره و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی آغــــــاز کرده است.سوابق درخشان و همکاری با موسسات و کمپانــی هـــــای بزرگ ما را مصمم کرد تا امروز با نیرویی تازه و انرژی مضاعف پاسخگــــوی شما دوستـــان گرامی باشیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]