کد: 13990118473039147

مجموعه سپناوب برگزار می‌کند

برگزاری وبینار آموزشی با عنوان معرفی روش‌های واقعی افزایش فروش یک وب سایت

کد: 13990118473039147

https://bit.ly/2xPtQBY

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه سپناوب اقدام به برگزاری وبینار آموزشی با عنوان معرفی روش‌های واقعی افزایش فروش یک وب سایت با حضور صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در تاریخ 99/1/29 کرده است. لازم به ذکر است که این دوره بصورت وبینار آنلاین برگزار خواهد شد تا علاقه مندان به موضوع افزایش فروش و بازدید سایت از این فرصت بهره ببرند.

برگزاری وبینار آموزشی با عنوان معرفی روش‌های واقعی افزایش فروش یک وب سایت
برگزاری وبینار آموزشی با عنوان معرفی روش‌های واقعی افزایش فروش یک وب سایت

به گزارش روابط عمومی مجموعه سپناوب، وبینار آموزشی معرفی روش‌های واقعی افزایش فروش یک وب سایت با حضور صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در تاریخ  99/1/29 روز جمعه ساعت 6 الی 7:15 عصر به میزبانی سایت ایوند، توسط این شرکت برگزار می‌شود.

پریسا بهشتی سولا مدیر مجموعه سپناوب درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت: «هدف از برگزاری این دوره ارتقای سطح دانش صاحبان کسب و کار اینترنتی و افرادی که به دنبال بازاریابی اینترنتی محصولات سایت خود هستند، است. همچنین دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفی فعالان حوزه کسب و کارهای اینترنتی، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشور فراهم شود.»

پریسا بهشتی درباره زمینه‌ها و نتایج این دوره آموزشی افزود: «امیدواریم با ایجاد آگاهی در مدیران وب سایت‌ها باعث شویم اعتماد این نوع کسب و کارها به بازاریابی اینترنتی افزایش یابد.»

او به برنامه‌های آتی مجموعه اشاره و تشریح کرد: «این دوره‌های آموزشی با حداقل ترین قیمت برگزار خواهد شد تا افراد بیشتری را بتوان در این سطح از آگاهی داشته باشیم.»

گفتنی است هزینه حضور در این دوره آموزشی فقط نه هزار تومان خواهد بود. علاقه مندان برای ثبت نام و حضور در این دوره می‌توانند به سایت ایوند مراجعه کنند.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر از فعالیت‌های مجموعه سپناوب می‌توانند به آدرس سایت سپناوب مراجعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپنا وب

هدف و رسالت اصلی مجموعه سپناوب ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز به مدیران کسب و کارها برای رشد هر چه سریعت و توسعه کسب و کارشان در بستر اینترنت است. این مجموعه در نظر دارد با افزایش اطلاعات مدیران کسب و کار و ارائه مشاوره دقیق باعث کاهش ریسک ورود به فضای اینترنت شود و در نتیجه ماندگاری و رشد یک کسب و کار تازه در اینترنت باعث نمایان شدن نتایجی بسیار مفید برای کل بازار اینترنت خواهد شد sepnaweb.com