کد: 139901194734014704

دوره‌های کوتاه مدت آموزشی، روزانه و با پشتیبانی ویژه توسط میهن لرن منتشر می‌شود

آموزش رایگان سئو و بازاریابی محتوا در اینستاگرام میهن لرن

کد: 139901194734014704

https://bit.ly/2VdZL7j

، (اخبار رسمی): سایت آموزشی میهن لرن در راستای مسئولیت اجتماعی خود و همراهی هموطنان عزیز در روزهای سخت مبارزه با کرونا، اقدام به ارائه روزانه آموزش‌های ویدیویی رایگان در صفحه اینستاگرام خود کرده است.

آموزش رایگان سئو و بازاریابی محتوا در اینستاگرام میهن لرن
آموزش رایگان سئو و بازاریابی محتوا در اینستاگرام میهن لرن

به گزارش روابط عمومی وب‌سایت آموزشی میهن لرن، این گروه آموزشی در راستای مسئولیت اجتماعی و همراهی هر چه بیشتر هموطنان عزیز در راستای مبارزه با ویروس کرونا اقدام به ارائه آموزش‌های رایگان در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ در صفحه اینستاگرام خود به آدرس www.instagram.com/mihanlearn کرده است.

اما ویژگی دوره‌های اینستاگرامی چیست؟

این آموزش‌ها بصورت کاملا اختصاصی برای اینستاگرام تولید شده است. در واقع مدت زمان هر قسمت بسیار کوتاه و در حدود 10 دقیقه در نظر گرفته می‌شود تا هم از حوصله مخاطب خارج نباشد و هم بیشترین مفاهیم آموزشی در این مدت ارائه شود.

کافی است هر شب حدود 10 دقیقه زمان بگذارید و سر فصل‌های آموزشی را دنبال کنید تا در یک دوره ده قسمتی، یعنی در طول ده روز به یک سرفصل آموزشی مسلط شوید.

همچنین سوالات و پرسش‌های خود را در طول آموزش می‌توانید از مدرسین میهن لرن در اینستاگرام سوال کرده دو یک آموزش کاملا تعاملی را تجربه کنید.

تاکنون چه آموزش‌هایی منتشر شده است؟

میهن لرن علاوه بر ارائه روزانه نکات کلیدی برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی و برنامه نویسی، دوره‌های کوتاه مدت زیر را در اینستاگرام برگزار کرده است.

  • دوره آموزشی مبانی سئو: این دوره در ده قسمت به مخاطبان ارائه شده است و طول هر قسمت بصورت میانگین 10 دقیقه است. برای یادگیری مفاهیم اساسی سئو کافی است این دوره را مشاهده کنید. کلیه قسمت‌های این دوره آموزشی در بخش IGTV صفحه اینستاگرام میهن لرن وجود دارد.
  • دوره آموزشی بازاریابی محتوا: یکی از موثرترین تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوا است. این دوره اینستاگرامی به شما کمک خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر بر تکنیک‌های موثر در بازاریابی محتوا مسلط شوید.
  • دوره طراحی سایت بدون کد نویسی: آیا مایل هستید در کمتر از یک ساعت یاد بگیرید یک وب‌سایت راه اندازی کنید؟ توصیه می‌شود دوره طراحی سایت بدون کد نویسی میهن لرن را دنبال کنید.

دوره‌های مختلفی نیز بصورت روزانه در حال تدوین است تا به کاربران عزیز سایت mihanlearn.net بصورت کاملا رایگان تقدیم شود.

کافی است همین حالا آی دی mihanlearn را در اینستاگرام جستجو و دنبال کنید تا بصورت روزانه آموزش‌های رایگان در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سایر زمینه‌های کاربردی دریافت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آموزشی میهن لرن

گروه آموزشی میهن لرن از سال 1393 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه آموزش آنلاین شروع کرده است. تاکنون ده ها ویدیوی و شش کتاب آموزشی توسط میهن لرن منتشر شده است. این آموزش‌ها در زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ، سئو، طراحی و برنامه نویسی وب، امنیت و شبکه‌های کامپیوتری می‌باشند. جهت دریافت آموزش‌های گروه آموزشی میهن لرن می‌توانید به آدرس https://www.mihanlearn.net مراجعه نمایید.