اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901194734811815

معرفی پورتفولوی هم آوا؛ بوتیک

در جستجوی لباس از بهترین‌ها

کد: 139901194734811815

https://bit.ly/3e0PW5f

، تهران , (اخبار رسمی): به عنوان خریدار، کار با سایت بوتیک الزاما به این معنا نیست که تنها لباس را آنلاین خریداری می‌کنید! در بوتیک کاربر فیلترهایی نظیر بازه قیمت و رنگ محصول را در جستجوی خود اعمال می‌کند و بین هزاران فروشنده و محصول، به اطلاعات فروشنده دسترسی پیدا می‌کند.

در جستجوی لباس از بهترین‌ها
در جستجوی لباس از بهترین‌ها

بوتیک یک جستجوگر لباس از محصولات فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین است که به خریداران کمک می‌کند تا به جای گشتن در اینترنت، پاساژهای لباس و ... پوشاکی که مورد نظرشان را  به راحتی و بر اساس منطقه جغرافیایی، رنگ و قیمت پیدا کنند. این شرکت دانش بنیان فعالیت خود را از سال 1394 در چرخه سوم آواتک آغاز کرد و در حال حاضر در ساختمان هم‌آوا واقع در کارخانه نوآوری آزادی فعالیت دارد.

کاربری آسان در بوتیک

به عنوان خریدار، کار با سایت الزاما به این معنا نیست که تنها لباس را آنلاین خریداری کنید! در بوتیک کاربر فیلترهایی نظیر بازه قیمت و رنگ محصول را در جستجوی خود اعمال می‌کند و بین هزاران فروشنده و محصول، به اطلاعات فروشنده دسترسی پیدا می‌کند. حال می‌توان با فروشنده‌ها تماس برقرار کرد تا محصول مورد نظر را ارسال کنند و یا  به صورت حضوری برای خرید اقدام کرد. مزیتی که در این روش وجود دارد این است که علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت، دایره جستجوی گسترده‌تری برای کاربر فراهم می‌شود.

مزایای ویژه برای فروشندگان لباس

با گسترش اینترنت و فروش اینترنتی، برای هر نوع کسب‌وکاری این نیاز حس می‌شود که به سمت آنلاین شدن پیش برود. فروشندگان لباس نیز از این جریان پیشرفت فناوری مستثنی نیستند و باید به فکر تبلیغات و فروش آنلاین باشند. به همین منظور بوتیک ویترینی آنلاین با بازدید روزانه بالای 30 هزار نفر را در اختیار فروشندگان قرار می‌دهد و بستری را برای آن‌ها فراهم آورده که ضمن معرفی محصولات خود، رقابتی سالم و  بر مبنای کیفیت و قیمت با هم داشته  باشند.  هسته‌اصلی تیم را مهرشاد موسی‌خانی، سامان احمدی و نیما ساعدی تشکیل می‌دهند و توانسته‌اند برای 13 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد کنند. در سالی که گذشت بیش از 1.5 میلیون کاربر از بوتیک برای پیدا کردن لباس دلخواهشان استفاده کرده‌اند.

اکنون بوتیک (www.botick.com) روزانه 30 هزار بازدیدکننده و 2 هزار فروشنده فعال از سراسر کشور دارد و تحت حمایت هم‌آوا به عنوان یک از بزرگترین Market Place های کشور به شمار می‌رود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم آوا

“شرکت هم‌آوا” (با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌ کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است. کارخانه نوآوری آزادی توسط ”شرکت هم‌آوا” با مشارکت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان بزرگترین مرکز استقراراستارتاپ‌ها در خاورمیانه و شمال آفریقا درفضایی به مساحت ۱۸هزار و پانصد متر مربع در غرب تهران راه اندازی شده است. “هم‌آوا” در اموری چون توسعه زیست بوم و فرهنگ کارآفرینی نوآورانه، پرورش و رشد کسب و کارهای نوپا، پژوهش و توسعه فناوری‌های نوین، سبد گردانی کسب و کارها، صندوق پژوهش و فناوری و ارائه راهکارهای کارآفرینی و نوآوری به سازمان‌ها، مجموعه‌ ای یکپارچه از راه‌ حل‌ها را در اختیار دارد. هم آوا در سبد پورتفولیوی خود ۷۰ تیم استارتاپی از شتابدهنده‌های آواتک و شزان را دارد و در راستای ماموریت جدید خود دو مرکز نوآوری درحوزه های “فین تک” و “هوشمندسازی خودرو و صنعت” با کمک سازمان‌های بزرگ پر آوازه و موفق این حوزه راه اندازی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]