اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901194735110588

قیمت خرید و فروش صمغ عربی اصل

کد: 139901194735110588

https://bit.ly/3e3jMpD

، بهشهر , (اخبار رسمی): قیمت صمغ عربی 500 گرمی با توجه به مدل، کیفیت و بسته بندی متفاوت است. فروش صمغ عربی هم در فروشگاه‌های مربوط و هم به صورت اینترنتی انجام می‌شود. قیمت صمغ عربی اصل با توجه به کیفیت آن متغیر است. برای خرید صمغ عربی ابتدا باید به میزان نیاز خود و هزینه‌ی مورد نظر توجه کرد.

قیمت خرید و فروش صمغ عربی اصل 500 گرمی برای اپیلاسیون
قیمت خرید و فروش صمغ عربی اصل

قیمت صمغ عربی اصل با توجه به کیفیت آن متغیر نیز است. صمغ‌های عربی در بسته بندی‌های 250 گرمی ، 300 گرمی و 500 گرمی و بیشتر موجود هستند. قیمت صمغ عربی 500 گرمی با توجه به مدل، کیفیت و بسته بندی متفاوت است.

استفاده از صمغ عربی برای اپیلاسیون و از بین بردن موهای زائد روشی است که از قرن‌ها پیش مردم کشورهای عربی و آفریقایی از آن بهره می‌بردند. صمغ عربی ماده‌ای است کاملا طبیعی که شبیه کارامل و یا عسل است و چسبندگی قوی دارد اما با این وجود شستن آن از سطح پوست بسیار آسان و راحت است.

موم عسل ، موم پر ، موم خلیجی و موم سرد از دیگر نام‌های صمغ عربی است. استفاده از صمغ عربی برای اپیلاسیون به دلیل طبیعی بودن و همچنین استفاده ی بدون حرارت و آسان بسیار پرطرفدار است.

یکی از راه‌های تشخیص کیفیت صمغ عربی رنگ ان است هرچه رنگ صمغ عربی روشن‌تر و زردتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است و هرچه تیره‌تر باشد کیفیت کم تری دارد.

ویژگی‌ها و خواص صمغ عربی برای اپیلاسیون

صمغ عربی برای اپیلاسیون بسیار مناسب بوده و همچنین برای پوست مفید است. استفاده از صمغ عربی برای اپیلاسیون موجب می‌شود که در رویش بعدی موی بدن نرم و صاف و نازک‌تر شود و به دلیل طبیعی بودن هیچ آلرژی برای مصرف کننده به همراه ندارد که از مهم ترین ویژگی‌های آن است و آن را نسبت به موم ‌های شیمیایی برتر می‌کند.

استفاده از صمغ عربی برای اپیلاسیون روشی تقریبا ارزان و همچنین سریع برای از بین بردن موهای زائد است در هنگام موزدایی درد بسیار کمی داشته و حتی در هنگام استفاده ی مجدد درد آن حس نمی‌شود .

از این موم می‌‌توان برای تمامی نواحی بدن مانند دست‌ها ، پا‌ها ، صورت و همچنین ناحیه واژن استفاده کرد. بهره گیری از صمغ عربی برای اپیلاسیون نسبت به دیگر شیوه‌ها ماندگاری بیشتری دارد به گونه‌ای که موها بعد از 3 تا 8 هفته دوباره می‌رویند.

موم عربی به دلیل لایه بردار از پوست باعث روشن و شفاف شدن پوست می‌شود و باعث پیری پوست نمی‌شود زیرا به صورت خنک استفاده می‌شود. در هنگام استفاده از صمغ عربی بهداشت رعایت می‌شود زیرا پس از هر بار آماده سازی تنها برای یک نفر قابل استفاده است.

صمغ عربی چیست؟

صمغ عربی نوعی موم سرد است. برای استفاده از صمغ عربی برای اپیلاسیون نیاز به گرم کننده‌ی برقی و یا حرارتی نبوده و تنها با ورز دادن آماده و قابل استفاده است. از این رو استفاده از صمغ عربی برای اپیلاسیون التهاب ناشی از حرارت برای پوست را ندارد.

طرز تهیه موم عربی برای اپیلاسیون در خانه 

تهیه‌ی موم عربی در خانه بسیار راحت است. برای تهیه موم عربی نیاز به یک فنجان شکر، یک فنجان عسل ، نصف فنجان آبلیمو دارید . در آن به صورت دلخواه می‌توان صمغ عربی اضافه کنید. همچنین در صورت نبود آبلیمو می‌توانید از مخلوط جوهر لیمو و آب گرم استفاده کنید . موم عربی را به دو صورت می‌توان تهیه کرد این موم را تا چند هفته در یخچال و چند ماه در فریزر می‌توانید نگهداری کنید .

علاقه مندان برای خرید صمغ عربی اصل با قیمت مناسب می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره 09023396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سلامت و زیبایی