اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901194735411815

تلاش پستکس برای قطع زنجیره ویروس کرونا

ایجاد سامانه خدمات پستی با حمایت هم‌آوا

کد: 139901194735411815

https://bit.ly/3e1wO75

، تهران , (اخبار رسمی): از نکات برجسته این سامانه می‌توان به امکان استفاده از تمامی سرویس‌ها بصورت درب تا درب و دریافت بارکد پستی بلافاصله پس از ثبت سفارش اشاره کرد. در عین حال سرویس پست خارجی این سامانه دارای دو بخش صادرات و واردات برای ۱۸۰ کشور در دنیا می‌توان اشاره کرد.

ایجاد سامانه خدمات پستی با حمایت هم‌آوا
ایجاد سامانه خدمات پستی با حمایت هم‌آوا

پُستِکس با حمایت هم‌آوا و در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا با ایجاد سامانه خدمات پستی از درب تا درب و عرضه افزونه برای پلتفرم‌های مختلف ازجمله پست بار، اپراتور اول پست، چاپار، اسنپ باکس، PDE، DTS، TPG، یارباکس و پستکس پلاس با جذب ۳۴۰۰ مرسوله در روز توانسته به یکی از پر کاربردترین رابط‌های نرم‌افزاری لجستیک کشور (API) برای ارایه خدمت به تامین کنندگان یا مصرف کنندگان تبدیل شود.

از نکات برجسته این سامانه به امکان استفاده از تمامی سرویس‌ها بصورت درب تا درب و دریافت بارکد پستی بلافاصله پس از ثبت سفارش می‌توان اشاره کرد.

در عین حال سرویس پست خارجی این سامانه دارای دو بخش صادرات و واردات برای ۱۸۰ کشور در دنیا ست.

پستکس (www.postex.ir) همه جا حضور دارد، پس برای قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا در خانه می‌مانیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم آوا

“شرکت هم‌آوا” (با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌ کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است. کارخانه نوآوری آزادی توسط ”شرکت هم‌آوا” با مشارکت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان بزرگترین مرکز استقراراستارتاپ‌ها در خاورمیانه و شمال آفریقا درفضایی به مساحت ۱۸هزار و پانصد متر مربع در غرب تهران راه اندازی شده است. “هم‌آوا” در اموری چون توسعه زیست بوم و فرهنگ کارآفرینی نوآورانه، پرورش و رشد کسب و کارهای نوپا، پژوهش و توسعه فناوری‌های نوین، سبد گردانی کسب و کارها، صندوق پژوهش و فناوری و ارائه راهکارهای کارآفرینی و نوآوری به سازمان‌ها، مجموعه‌ ای یکپارچه از راه‌ حل‌ها را در اختیار دارد. هم آوا در سبد پورتفولیوی خود ۷۰ تیم استارتاپی از شتابدهنده‌های آواتک و شزان را دارد و در راستای ماموریت جدید خود دو مرکز نوآوری درحوزه های “فین تک” و “هوشمندسازی خودرو و صنعت” با کمک سازمان‌های بزرگ پر آوازه و موفق این حوزه راه اندازی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]