اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901204737114977

واگذاری نمایندگی رسمی کافه صدف در ایران و خارج از کشور

کافی شاپ‌های زنجیره‌ای صدف

کد: 139901204737114977

https://bit.ly/3e43FIq

، تهران , (اخبار رسمی): کافی شاپ‌های زنجیره‌ای صدف دارای گواهینامه‌های استاندارد ISO HACCP - ISO SFBB - ISO 22000 با منو متنوع هستند.

کافی شاپ های زنجیره ای صدف
لوگو کافه صدف ثبت علائم تجاری با شماره 524508

برای حرکت به سمت سلایق مشتریان نیاز به تمرکز بیشتر، انعطاف پذیری و تغییر نقشه راه است

واگذاری نمایندگی رسمی کافی شاپ‌های زنجیره‌ای صدف در ایران و خارج از کشور با شرایط ویژه

پیام مدیرعامل کافی شاپ‌های زنجیره‌ای صدف (CAFE SADAF)

«با سلام و عرض ادب و احترام

ایجاد ارزش بیشتر برای هر یک از ذینفعان تنها هدف ماست. نوسانات و بی ثباتی در بازارهای مالی بی سابقه هستند. پیش از این تاریخ کافی شاپهای زنجیره‌ای صدف هرگز شاهد چنین بحران پر سرعت و بازسازی دوباره در بازارهای عمده و اصلی نبوده است. با این حال صرف نظر از اینکه دیگر کافی شاپ‌ها از بحران خارج شوند، ما چشم انداز بلند مدتی از اولویت‌هایمان خواهیم داشت.

معتقدم که نیاز داریم تا بر روی 6 ستون استراتژیک از قبل بنا شده تمرکز کنیم تا راهنمای نوآوری برای ما شود.

پایه‌های استراتژیک ما از قرار ذیل است:

1. تقویت مدیریت عملکرد با تکیه بر ایجاد توازن بین رشد و دوره بازگشت سرمایه 
2. بهینه سازی سبد کسب و کارمان برای رشد سودآوری بیشتر
3. منطبق کردن کامل استراتژی‌های بازار محصولات با دیدگاه‌های مصرف کنندگان
4. سرمایه گذاری در تقویت نام تجاری کافی شاپ‌های زنجیره‌ای صدف
5. تاکید بر طراحی و نوآوری در محصولات و منوهای جدید و متفاوت با دیگر کافی شاپ‌های ایران و جهان
6. ملی سازی ساختارها و فرآیندها به یاری خداوند متعال و لطف شما دوستان

در حالیکه مصمم هستیم با این ابتکارات به سرعت پیش رویم، مانند همیشه اصلی ترین شاخص ما تمرکز بر سلامت کلی کسب و کار به جای تمرکز بر عملکرد کوتاه مدت است و همین عامل باعث توجه خاص ما به سلامت کافی شاپ‌هایمان در سراسر ایران و دیگر کشورها،فروش کلیه مایحتاج کافی شاپ‌ها، روابط با مشتریان، ترکیب کسب وکار، اعتبار برند صدف، سازماندهی و مسائل مالی شده است.

کافی شاپ صدف حفظ و افزایش سودآوری را با کارمندان مصمم، با استعداد، تعهدپذیر و آماده ارایه خدمات به مشتری از راه‌های گوناگون تضمین کرده است. در چند سال گذشته عملکرد ما از نظر سودآوری و درآمد رکورد شکنی کرده است، اما مهم تر از بهبود عملکرد چشمگیر، می‌کوشیم تا گام‌های قابل توجهی در جهت بهبود و افزایش شعبات صدف برداریم. ما معتقدیم پایه‌های استراتژیک ما فقط شعار نیستند بلکه آنها راهنمایان جهت و سیر حرکت ما هستند.

تغییر چشم انداز از مشتریان کافه صدف در ایران و دیگر کشورها

در این دوره اقتصادی تغییر سلایق مشتریان به سمت  رزش گرایی و کیفیت به وضوح قابل مشاهده است. در چنین فضایی باید به شدت چشم اندازها، نیازها و رفتار مشتریانمان را پایش کنیم و با بازنگری در بخش‌های کسب وکار و حرکت به سمت نیازهای مشتریان، هدف گذاری صحیحی برای آفرینش لحظات شیرین برای مشتریان داشته باشیم.

برای حرکت به سمت سلایق مشتریان خود نیاز به تمرکز بیشتر، انعطاف پذیری و تغییر نقشه راه داریم تا با استفاده از فرصت ایجاد شده برای باز تعریف نحوه همکاری با شعبات از بحران های اقتصادی قوی تر از گذشته بیرون آییم.

بهبود انعطاف پذیری عملیاتی

ما نیاز به تعالی سازمانی در حوزه‌های مربوط به هزینه، زنجیره تامین کالا و قیمت گذاری داریم و از هر فرصتی برای کاهش هزینه‌های سربار، افزایش حاشیه سود و مدیریت نقدینگی استفاده می‌کنیم. باید ظرفیت‌های زنجیره تامین مواد اولیه را به منظور افزایش قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری و کاهش زمان پاسخ دهی به نیازهای مشتریان تقویت کنیم و به منظور پاسخ سریع به نیازهای مشتریان کافی شاپ‌های صدف حاشیه سود منعطف را همانند استراتژی‌های قیمت گذاری مدیریت کنیم.

تلاش مضاعف برای ساختار کافی شاپ‌های زنجیره‌ای صدف

ساختار کافی شاپ صدف همین امسال باز تعریف شد که بر اساس آن از اخذ استانداردهای ایزو، محصولات و فورمولاسیون جدید با منوهای جدید با کمیت و کفیت مطبوع تشکیل شده است. این ساختار به ما اجازه گسترش بازار تجاری و همچنین گسترش زنجیره ارزش سخت افزاری و نرم افزاری و پاسخگویی به نیازهای حال وآینده مشتریان را می‌دهد.

تجهیز به محصولات و فناوری‌ها، استراتژی‌های کسب و کار با تمرکز بر آینده، تقویت برند کافی شاپ صدف و فعالیت‌های بازاریابی، کافی شاپ صدف را به رشد پایدار و موفقیت رهنمون می‌شود. ما همچنین به دنبال تبدیل شدن به شرکت اول در حوزه کافی شاپ‌ها و ارتباطات جهانی و کافی شاپی نوآور هستیم که می‌تواند تغییرات قابل توجهی در بازار ایجاد کند. هدف نهایی این استراتژی‌ها ارزش آفرینی برای کارکنان، مصرف کنندگان، سهامداران و شما خواهد بود. من چشم انتظار پشتیبانی، ترغیب و تشویق شما از کافی شاپهای زنجیره‌ای صدف هستم. 

تا هرچند شاید برای هرخواننده شوخی تلقی شود اما اعتقاد من براین است رقابتی که با کافی شاپ‌های ایرانی و خارجی شروع کرده‌ام در آینده نه چندان دور در شهرهای ایران و کشورهای دیگر شعبات خود را بازگشایی خواهم کرد. با تقدیم احترام فرهاد زعفری»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کافه صدف Sadaf Cafe

کافه صدف اولین کافی شاپ حرفه ای بود که دهه هفتاد در تهران با منو متنوع و دکوراسیون بی نظیر با چیدمان حرفه ای برای اولین بار در ایران افتتاح شد و همچنان با رعایت کلیه استانداردهای بهداشت فردی، محیط، مواد غذایی و اخذ گواهینامه های استاندارد ISO-HACCP -- ISO SFBB -- ISP 22000 مثل همیشه آماده خدمات به میهمانان و مشتریان گرامی میباشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح