کد: 139901204739114062

آب اکسیژنه از کجا بخریم؟

کد: 139901204739114062

https://bit.ly/2US5r7N

، تهران , (اخبار رسمی): آب اکسیژنه ماده ضد عفونی کننده مهمی است که در این مطلب روش‌های خرید امن و گریدهای آن مورد بررسی قرار گرفته است.

آب اکسیژنه از کجا بخریم ؟
هیدروژن پراکسید 35 درصد با بهترین قیمت جهت تولید ضد غفونی کننده

آب اکسیژنه از کجا بخریم؟

برای خرید آب اکسیژنه با قیمت مناسب و بصرفه، با قیمت رقابتی برای شرک‌ های تولید کننده ضد عفونی کننده و برای هر استفاده‌ای می‌توان از طریق شرکت بیسموت اقدام کرد.

مشخصات فیزیکی و شیمیایی هیدرو‌ژن پراکسید (آب اکسیژنه)

هیدروژن پراکسید (آب اکسیژنه)، مایع شیره مانند و ناروانی (چسبنده تر و با ویسکوزیته بالاتر از آب) است. این ترکیب بی رنگ (ماده خالص و غلیظ آن آبی روشن است)، بی بو (ماده غلیظ آن بوی تندی دارد)، کمی اسیدی با مزه ای تلخ است. همچنین به عنوان اکسنده ی قوی محتوی عامل اکسیدان، با وزنی سنگین تر از آب است. این امر سبب شده است که این ماده ویژگی های خود را در محلول قلیایی و اسیدی حفظ کند.

هیدروژن پراکسید (آب اکسیژنه) در سیستم های بیولوژیکی مانند بدن انسان یافت می شود. آنزیم هایی در بدن که از هیدروژن پراکسید استفاده می کنند، پراکسیداژ نام دارند. این ماده معمولا به شکل محلول در آب به عنوان آب اکسیژنه در داروخانه ها با غلظت های ایده آل ۳ و ۶ درصد در دسترساست. غلظت های ۳۵ و 50 درصد آن به ترتیب دارای مصارف درجه مواد غذایی (Food Grade) و صنعتی (Industrial) هستند.

گریدهای هیدروژن پراکسید (آب اکسیژنه)

هیدروژن پراکسید (آب اکسیژنه) با توجه به نیازهای متفاوت آن در صنایع مختلف، به چند دسته تقسیم بندی می شود:

گرید دارویی (Pharmaceutical Grade) – هیدروژن پراکسید ۳ درصد: این گرید را می توان از داروخانه به جهت تمیز کردن زخم ها و ضد عفونی کردن لوازم خانه تهیه کرد. این درجه از ماده به طور کلی حاوی تثبیت کننده است.

گرید آرایشگر (Beautician Grade) – غلظت معمولا ۳ تا ۱۲ درصد: این گرید به عنوان سفید کننده و تقوییت کننده مو به کار برده می شود.

گرید معرف (Reagent Grade) – غلظت معمولا ۳۰ درصد : این گرید در آزمایش های علمی، تحقیقاتی، و پژوهشی است و از آن جایی که حاوی لرزشگیر است، در واکنش های مختلف شیمیایی استفاده می شود.

گرید الکترونیکی (Electronic Grade) – غلظت معمولا ۳۰ تا ۳۵ درصد: این گرید برای تمیز کردن تجهیزات الکترونیکی استفاده می شود که حاوی تثبیت کننده نیز است و برای تولید ضدعفونی کننده های دست نیز بکار می رود که برای آن آب اکسیژنه ایرانی یا هیدروژن پراکسید ترک پاشا میبرند.

گرید فنی (Technical Grade) – غلظت معمولا ۳۵ درصد: این گرید با توجه به اینکه محتوی مقدار کمی فسفر است، برای خنثی کردن هر گونه کلر موجود در آب مخلوط شده با آن استفاده می شود.

گرید غذایی (Food Grade) – غلظت فقط ۳۵ و ۵۰ درصد: این گرید تولیدی با هزینه بسیار بالایی دارد. این دسته در بسیاری از فرایندهای آماده سازی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. مثال آن به شرح زیر است:

  • بسته بندی آسپتیک
  • سفید کردن برخی از غذاهای فرآوری شده

گرید صنعتی (Industrial Grade) – غلظت معمولا ۹۰ درصد: این گرید توسط ارتش به عنوان منبع اکسیژن در کیپ کاناورال (Cape Canaveral) و به عنوان سوخت موشکی استفاده می شود

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت bismoot.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیسموت

بیسموت در حوزه خرید مواد شیمیایی و خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی، پلتفرمی را راه اندازی کرده تا بازار آشفته مواد شیمیایی را سامان بدهد. با مشخص شدن انواع یک ماده (کیفیت، خلوص، برگه آنالیز و ... ) و قیمت های واقعی آنها و از طرفی تخفیف های مناسب روی خرید چندین ماده یکجا و اتصال تولید کنندگان و وارد کنندگان واقعی مواد شیمیایی به خریداران سعی داریم خرید اینترنتی و اتصال مناسبی ایجاد کنیم و این حلقه گمشده را احیا کنیم.