اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990121473997206

خرید اینترنتی طلا با قیمت‌هایی که هر 5 دقیقه به روز می‌شوند

رونمایی از سایت زرطلاگلد با هدف فروش اینترنتی طلا

کد: 13990121473997206

https://bit.ly/3a1oNfi

، تنکابن , (اخبار رسمی): با هدف فروش اینترنتی طلا  و بهبود تجربه خرید آنلاین، از سایت زرطلاگلد به آدرس Zartalagold.ir در 1 مهر 1398 رونمایی شد.

رونمایی از سایت زرطلاگلد با هدف فروش اینترنتی طلا
نمای صفحه اصلی سایت زرطلا گلد با امکان رویت قیمت لحظه ای +پشتیبانی چت آنلاین

به گزارش زرطلاگلد، سایت Zartalagold.ir که یک سایت فروشگاهی در زمینه طلا و زیورآلات است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد فروش اینترنتی طلا و بهبود تجربه خرید آنلاین را تسهیل کند.

برادران دانای علمی، موسسان زرطلاگلد در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «فروش راحتتر اینترنتی طلا و دست یافتن به مشتری های جدید از سراسر ایران بوده است.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « در این سایت به روز رسانی قیمت طلا هر 5 دقیقه انجام شده و اطلاع از تخفیفات فصلی برای مشتری‌ها امکان پذیر است.»

گفتنی است زرطلاگلد، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارسال رایگان به سراسر ایران کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت زرطلاگلد به آدرس Zartalagold.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زرطلا

سفارش -طراحی و ساخت انواع زیورآلات سفارش اختصاصی پلاک اسم استفاده از افزونه های جدید در جهت بهبود قیمت گذاری محصولات طلا در فروشگاه و هماهنگی با نرخ روز به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست !!! سفارش گیری اتوماتیک پلاک اسم و با قابلیت رویت فونت به صورت آنلاین قبل سفارش

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]