اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901214740614952

استعلام و صدور آنلاین بیمه

استعلام و صدور آنلاین بیمه شخص ثالث دانا

کد: 139901214740614952

https://bit.ly/2RoP28O

، اصفهان , (اخبار رسمی): در این بیمه، مسئولیت مدنی دارندگان وسایط نقلیه موتوری زمینی در مقابل خسارت وارده به اشخاص ثالث(اعم از جانی یا مالی)تحت پوشش قرار می‌گیرد. جهت استعلام و صدور آنلاین بیمه شخص ثالث می‌توانید از طریق وب سایت www.bimehdana10115.ir اقدام کرد تا کارشناسان، در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس حاصل کنند.

استعلام و صدور آنلاین بیمه شخص ثالث دانا
استعلام و صدور آنلاین بیمه در اصفهان - بیمه شخص ثالث - بیمه بدنه

استعلام و صدور آنلاین بیمه شخص ثالث دانا

در بیمه شخص ثالث دانا، مسئولیت مدنی دارندگان وسایط نقلیه موتوری زمینی در مقابل خسارت وارده به اشخاص ثالث (اعم از جانی یا مالی) تحت پوشش قرار می گیرد. منظور از خسارت بدنی، هر نوع دیه یا ارش ناشی از صدمه یا شکستگی، نقص عضو، از کار‌افتادگی(جزیی یا کلی-موقت یا دائم) یا دیه فوت شخص‌ثالث به سبب حوادث مشمول بیمه است.

منظور از خسارت‌های مالی، زیان‌ هایی است که به سبب حوادث مشمول بیمه به اموال شخص ثالث وارد شود (خسارت مالی ناشی از حوادث رانندگی صرفا تا میزان خسارت متناظر وارده به گرانترین خودروی متعارف از طریق بیمه نامه شخص ثالث و یا مقصر حادثه قابل جبران خواهد بود ، منظور از خودروی متعارف خودروئی است که قیمت آن کمتر از پنجاه در صد سقف تعهدات بدنی که در ابتدای هر سال مشخص است، باشد)

خطرات تحت پوشش بیمه‌ شخص‌ ثالث

هر گونه سانحه ناشی از وسایل نقلیه و محمولات آن ها از قبیل تصادف، تصادم، سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی و یا انفجار یا هر نوع سانحه ناشی از وسایل نقلیه بر اثر حوادث غیر مترقبه.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا نمایندگی افقری کد 10115

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد. این شرکت پس از 5 سال فعالیت در قالب بخش خصوصی در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه