اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901214740713239

کرم صورت مرطوب کننده بهتری است یا کرم صورت آبرسان؟

کد: 139901214740713239

https://bit.ly/3b2tNBG

، (اخبار رسمی): در ادامه تفاوت کرم صورت مرطوب کننده و آبرسان توضیح داده شده و بهترین محصولات معرفی شده است.

کرم صورت مرطوب کننده بهتری است یا کرم صورت آبرسان ؟
کرم صورت مرطوب کننده بهتری است یا کرم صورت آبرسان؟

وظیفه‌ی اصلی کرم صورت مرطوب کننده، این گونه است که یک لایه‌ی چربی روی پوست ایجاد می‌کند و از خروج آب از پوست جلوگیری می‌کند

اشتباهی که ممکن است افراد زیادی هنگام خرید بهترین کرم صورت انجام دهند؛ این است که کرم های آبرسان را خریداری کنند. زمانی که پوست کم آب می شود، حالت چروکیدگی به خود می گیرد و ممکن است ترک نیز بخورد؛ در این صورت توصیه می شود که از کرم های آبرسان استفاده شود اما پوست خشک نیاز به مواد روغنی دارد تا مرطوب شود.

کرم صورت آبرسان با افزایش آب در لایه های پوستی باعث نرم و لطیف شدن پوست صورت می شوند، اما پوست خشک که در حال ترک خوردن و پوسته پوسته شدن است را درمان نمی کنند. 
 
وظیفه ی اصلی مرطوب کننده  پوست صورت، این گونه است که یک لایه ی چربی روی پوست ایجاد می کند و از خروج آب از پوست جلوگیری می کند اما کرم صورت آبرسان مولکول های آب موجود در هوا را جذب می کند و سپس آن را بین لایه های پوست تزریق می کند. به این نکته توجه داشته باشید که پوست خشکی که هیدراته یا آبرسانی شده، اما مرطوب نیست، هنوز پوسته پوسته است و بافت خشن دارد.

چگونه می توان از مرطوب کننده یا آبرسان مناسب استفاده کرد؟

نوشیدن مقدار کافی آب، یکی از ساده ترین روش های آبرسانی پوست است؛ اما افرادی که از پوست کم آب برخوردارند، بهتر است از یک محصول آبرسان مناسب در کنار نوشیدن آب استفاده کنند. این محصولات به پوست اجازه می دهند تا با گذشت زمان، توانایی خود برای تولید آب را افزایش دهد. به همین خاطر سعی کنید به دنبال محصولاتی باشید که حاوی اسید هیالورونیک، آلوئه ورا، عسل، اسیدهای هیدروکسی آلفا و عصاره های دریایی باشند. ترکیبات آبرسان ها معمولا برای انواع پوست مناسب هستند. این محصولات، محلول در آب نبوده و منافذ پوست را مسدود نخواهند کرد. توجه داشته باشید که آبرسان ها عاری از الکل هستند؛ به همین دلیل موجب خشکی سطح پوست و تحریک آن نمی شوند.


در مورد مرطوب کننده ها اما، فرمول و مواد تشکیل دهنده آنها متفاوت است. مرطوب کننده ها می توانند سبک یا سنگین باشند یا برای انواع پوست ها و فصل های مختلف فرموله شده باشند. ممکن است شما در فصل بهار و تابستان به یک مرطوب کننده سبک نیاز داشته باشید؛ در حالی که در هوای خشک فصول پاییز و زمستان به محصولات سنگین تر و متشکل از انواع روغن ها، کره بدن یا دی متیکون احتیاج خواهید داشت. این ترکیبات نه تنها نرم کننده و تغذیه کننده پوست هستند؛ بلکه قادر به محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد و علائم پیری نیز خواهند بود.


در پاسخ به این سوال که چه مرطوب کننده ای متناسب پوست شما است، باید بگوییم که اگر پوست تان مستعد آکنه است، ترجیحا از یک محصول سبک و بدون چربی استفاده کنید. این محصولات حاوی روغن کمتر و آب بیشتر بوده و به صورت لوسیون عمل می کنند. برای پوست های مختلط بهتر است از یک لوسیون یا کرم مرطوب کننده استفاده کنید. افراد دارای پوست های خشک نیز باید از سرم یا انواع نرم کننده های مخصوص نوع پوست خود مانند کره بدن استفاده کنند.

علاقه مندان می‌توانند جهت خرید بهترین کرم صورت مرطوب کننده و کرم صورت آبرسان به سایت زیبالون مراجعه و از تخفیفات ویژه این سایت بر روی تمامی محصولات استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]