کد: 139901224741314062

استون را از کجا بخریم؟

کد: 139901224741314062

https://bit.ly/2yNjTFz

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه منبع خرید استون صنعتی و خطرات استفاده استون بیان شده است.

استون را از کجا بخریم ؟
خرید و فروش استون با شرکت بیسموت bismoot.com

استون را از کجا بخریم؟

برای خرید استون صنعتی شما میتوانید به شرکت بیسموت مراجعه کنید و از قیمت استون بشکه ای را به صورت دست اول مطلع شوید 

ایمنی در کار با استون 

استون موجود در لاک پاک کن ویا برای برداشتن ناخن مصنوعی برای گلو خوب نیستند. قرار گرفتن در معرض استون ممکن است موجب تحریک شدید گلو و عبور از بینی شما شود که تنفستان را نیز تحت تاثیر قرار میدهد.

نوشیدن و خوردن 

حجم بالایی از استون سبب بیهوشی و اسیب به مختاط بینی میشود. خوردن این ماده متداول نیست اما مطالعات نشان میدهد که در افرادی که روزانه در حد 20 گرم از ان را میخورند اثر چندانی جز خواب الودگی جزیی ندارد و همچنین در مطالعات برروی حیوانات نشان داده شده که این ماده از راه خوراکی سمیت بالایی ندارداما استن در هنگام خوردن یا استفراغ کردن میتواند به رایه ها نیز راه پیدا کند.

تماس با پوست 

استون در اثر تماس با پوست میتواند باعث سوزش تحریک پوست وصدمه به ان شود .تاثیر این مااده بر روی سلامتی از طریق جذب پوستی در پوست های سالم خیلی کم است.درخیلی از گزارشات در مورد تماس این ماده باپوست که بیشتر  افرادجوان بوده اندنشان داده که در اثرتماس این ماده با پوست افراد دچار ناراحتی و ناخوشی شده اند .در مورد حیوانات نیز نشان داده شده این ماده هم میتواند محرک پوست باشدو هم تحریکی ایجاد نکند.

تنفس 

بررسی های انجام شده روی حیوانات ازمایشگاهی نشان میدهد که تنفس استون و در معرض ان قرار داشتن برای مدت طولانی باعث اسیب های کلیوی کبدی و اسیب به سیستم عصبی ونقصهای مادرزادی و پایین امدن قدرت باروری در جنس نر میشود البته هنوز مشخص نیست که استون این تاثیرات را بر روی انسان نیز داردیا خیر.

تماس با چشم

تماس این ماده باچشم در مقدار500ppm سبب تحریکات مختصر میشود اما در غلظت های حدود 1000ppmتحریکات قابل توجه هستند. استون ماده بسیار محرکی برای حیوانات وبعضی انسان هاست طبق تعدادی از گزارشات استون سبب صدمه رسیدن به قرنیه شده که ممکن است بعد از 48ساعت بهبود یابد یا در بعضی مواقع باعث اسیب ماندگار به قرنیه چشم شود.

چه مقدار از استون باعث کشته شدن می‌شود؟

مصرف حدود 80 میلی لیتر استون خالص برای انسان کشنده است ، اما دوز کمتر استون نیز می تواند برای کودکان کوچکتر کشنده باشد.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا درباره مشخصات سم شناسی استون گفته است :

«یکی از دو خرگوش با استفاده از گاواژ 7،844 میلی گرم بر کیلوگرم استون در طی 19 ساعت بعد از مصرف درگذشت ، دو خرگوشی که به آنها داده شد 5491 میلی گرم بر کیلوگرم زنده ماندند ، در حالی که یک خرگوش که به میزان 3،922 میلی گرم بر کیلوگرم در 96 ساعت درگذشت (والتون و همکاران 1928). دوزهای خوراکی 7،500 یا 8000 میلی گرم بر کیلوگرم استون برای دو توله کشنده بود (آلبرتونی 1884).»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیسموت

بیسموت در حوزه خرید مواد شیمیایی و خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی، پلتفرمی را راه اندازی کرده تا بازار آشفته مواد شیمیایی را سامان بدهد. با مشخص شدن انواع یک ماده (کیفیت، خلوص، برگه آنالیز و ... ) و قیمت های واقعی آنها و از طرفی تخفیف های مناسب روی خرید چندین ماده یکجا و اتصال تولید کنندگان و وارد کنندگان واقعی مواد شیمیایی به خریداران سعی داریم خرید اینترنتی و اتصال مناسبی ایجاد کنیم و این حلقه گمشده را احیا کنیم.