اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901224742114952

خرید آنلاین یا اینترنتی بیمه شخص ثالث و بدنه در اصفهان

صدور آنلاین بیمه در اصفهان

کد: 139901224742114952

https://bit.ly/2RrEwO8

، اصفهان , (اخبار رسمی): بیمه دانا نمایندگی افقری کد 10115 به منظور تسهیل در امر خدمت رسانی به بیمه گذاران محترم علاوه بر ارائه خدمات حضوری، از طریق فرم درخواست آنلاین امکان ارائه خدمات غیر حضوری و صدور بیمه نامه در کوتاهترین زمان ممکن را برای بیمه گذاران محترم فراهم کرده است.

صدور آنلاین بیمه در اصفهان
صدور آنلاین بیمه نامه در اصفهان

صدور آنلاین بیمه در اصفهان

بیمه دانا نمایندگی افقری کد 10115 به منظور تسهیل در امر خدمت رسانی به بیمه گذاران محترم علاوه بر ارائه خدمات حضوری، از طریق فرم درخواست آنلاین امکان ارائه خدمات غیر حضوری و صدور بیمه نامه در کوتاهترین زمان ممکن را برای بیمه گذاران محترم فراهم کرده است. شما بیمه گذاران محترم می توانید از طریق ثبت اطلاعات مربوطه، بیمه نامه خود را به راحتی خریداری کنید. 

در حال حاضر استعلام و صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث و همچنین استعلام و صدور آنلاین بیمه نامه بدنه در سایت فراهم شده است.

مزایای خرید آنلاین بیمه نامه

 1. امکان استعلام و صدور بیمه نامه در کوتاه ترین زمان ممکن
 2. امکان مشاوره رایگان جهت خرید بیمه نامه
 3. صرفه جویی در زمان و هزینه
 4. امکان خرید اقساطی بیمه نامه
 5. پشتیبانی و پاسخ گویی مناسب به بیمه گذاران

بیمه آنلاین شخص ثالث دانا

بیمه شخص ثالث یا بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایط نقلیه زمینی یکی از مهمترین و شناخته شده ترین بیمه نامه ها است. کلیه دارندگان وسایل نقلیه اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی مکلفند وسایل نقلیه خود را در قبال خسارت بدنی و مالی که در اثر حوادث وسایل نقلیه مذکور به اشخاص ثالث وارد می شود نزد شرکت بیمه ای که مجوز فعالیت در این رشته را از بیمه مرکزی داشته باشد، بیمه کنند.

انواع پوشش های بیمه نامه شخص ثالث

 • پوشش خسارت مالی
 • پوشش خسارت جانی
 • پوشش حوادث راننده

تخفیف عدم خسارت در بیمه شخص ثالث دانا

براساس مصوبه هیات وزیران و به استناد ماده 18 قانون بیمه شخص ثالث مصوبه خرداد 1395 تخفیف عدم خسارت بیمه نامه های شخص ثالث برای هر سال پنج درصد پیش بینی شده است بنابراین اگر بیمه گذار، چهارده سال فاقد سابقه خسارتی باشد امکان دریافت حداکثر تخفیف ممکن یعنی هفتاد درصد تخفیف عدم خسارت را خواهد داشت.

از طرف دیگر در صورت وقوع حادثه در طول مدت بیمه نامه با توجه به نوع حادثه از نظر خسارت مالی و یا خسارت جانی، کل  تخفیفات بیمه گذار از بین نخواهد رفت.

در حال حاضر برای محاسبه تخفیف عدم خسارت بیمه نامه شخص ثالث باید به درصد تخفیف ثالث و حوادث راننده که هر دو بر روی بیمه‌ نامه قبلی درج شده دقت کنید.

کاربری خودرو

یکی از مواردی که باید هنگام خریداری بیمه نامه شخص ثالث به آن دقت کنیم کاربری وسیله نقلیه می باشد. کاربری خودرو  تعیین ‌کننده میزان ریسک خودرو برای رخ دادن حادثه و همچنین میزان هزینه معمول در یک حادثه رانندگی است.

کاربران اسنپ و تب سی نیزمی بایست در هنگام خرید بیمه نامه شخص ثالث به کارشناس صدور بیمه نامه اطلاع دهند تا کاربری آنها در سیستم آژانس ثبت شد. لازم به ذکر است اگر بیمه گذاران در هنگام صدور بیمه نامه به این موضوع دقت نکرده اند و یا اینکه کاربری خودرویشان پس از صدور بیمه نامه تغییر کرده باشد، می توانند با صدور الحاقیه نزد نمایندگی  خود، کاربری وسیله نقلیه خود را تغییر دهند و با پرداخت حق بیمه اضافی الحاقیه خود را دریافت کنند.

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث

در مقابل تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث، جریمه دیرکرد آن موجب افزایش حق بیمه می‌ شود. همان‌ طور که می دانید بیمه شخص ثالث برای تمامی دارندگان وسایل نقلیه اجباری است. در صورتی‌ که در تمدید بیمه شخص ثالث وقفه‌ ای بیفتد، به صورت روز شمار مبلغی به حق بیمه شما اضافه خواهد شد که برای خودروهای مختلف متفاوت است. اضافه شدن جریمه دیرکرد به حق بیمه وسیله نقلیه به صورت روز شمار تنها تا 365 روز محاسبه و اعمال می‌ شود به این صورت که جریمه دیرکرد یک سال با دو سال تفاوتی ندارد.

عواقب دیرکرد تمدید بیمه شخص ثالث

در صورت عدم تمدید بیمه شخص ثالث علاوه بر عواقب مالی، مشکلات دیگری نیز وجود خواهد داشت. از عواقب اصلی نداشتن بیمه نامه شخص ثالث عبارت است از:

 • متوقف شدن خودرو توسط پلیس راهنمایی و رانندگی
 • حوادث رانندگی
 • افزایش حق بیمه ناشی از جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیف عدم خسارت از بین می‌رود؟

اگر به هر دلیل می‌خواهید شرکت بیمه‌ ای خود را تغییر دهید مثلا اگر می‌خواهید بیمه نامه خود را به صورت اقساطی پرداخت کنید و امکان خرید اقساطی از شرکت قبلی‌ تان میسر نیست می‌توانید بدون هیچ نگرانی، از شرکت دیگری بیمه نامه شخص ثالث خود را خریداری کنید. تخفیف‌ های عدم خسارت با تغییر شرکت بیمه در زمان تمدید بیمه ‌نامه از بین نمی‌ روند و با داشتن بیمه ‌نامه از هر شرکت بیمه، به راحتی می‌ توانید از تخفیف‌ های خود استفاده کنید.

صدور آنلاین بیمه در اصفهان

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا نمایندگی افقری کد 10115

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد. این شرکت پس از 5 سال فعالیت در قالب بخش خصوصی در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه