اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990123474307639

داربستان دومین جشنواره انتخاب استادکار برتر داربست سال 1398 را برگزار می‌کند :

انتخاب استادکار برتر داربست سال ۱۳۹۸

کد: 13990123474307639

https://bit.ly/2Vodpoc

، تهران , (اخبار رسمی): شرایط ثبت نام و شرکت در جشنواره انتخاب استادکار برتر سال 1398 در ادامه مشخص شده است.

انتخاب استادکار برتر داربست سال ۱۳۹۸
انتخاب استادکار برتر داربست سال 98

صنعت داربست در ایران سالها مشکلات فراوانی را تجربه کرده است و شاید با تولد داربستان برخی از مشکلات این حوزه کم رنگ تر شده است . از سال ۹۷ داربستان تصمیم گرفت تا با حمایت بیشتر از کارگران صنعت داربست استادکاران برتر داربست را معرفی کند تا شاید انگیزه ای برای آنها جهت ادامه راه وجود داشته باشد و البته تاثیر خوبی هم داشته است.

سال گذشته سه استادکار کار برتر معرفی شدند و با هرکدام از آنها مصاحبه به عمل آمد و هر کدام از دغدغه های خود در این صنعت گفتند و تندیس استادکار برتر داربست به آنها اهدا شد.

امسال نیز داربستان سعی کرده است در این شرایط سخت باز هم استادکار برتر سال را معرفی کند تا برای کارگران این حوزه انگیزه ایجاد شود . بیماری کرونا تاثیر بسیار گسترده ای در کسب و کارهای تمام کشور گذاشته است و از طرفی دیگر جهان را متاثر خود کرده است .

کرونا بسیاری از کارگران صنعت داربست را بیکار کرده است و ضرر زیادی را به پیمانکاران این حوزه وارد کرده است . داربستان نیز متاثر همین شرایط بوده است البته از ابتدا بدون هیچ حمایتی تا به این لحظه فعالیت خود را ادامه داده است ولی شاید حمایت از کارگران و شرایط آنها همیشه دلخوش راه داربستان بوده است تا در این مسیر بسیار سخت پا برجا بماند.

شرایط ثبت نام در جشنواره انتخاب استادکار برتر داربست سال ۱۳۹۸ می توان به حداقل یک سال کار در زمینه نصب داربست و داشتن گواهینامه معتبر اشاره کرد و هر کدام از استادکاران و یا کارگرانی که نکات ایمنی را در انجام پروژه ها رعایت می کنند امتیاز بالاتری خواهند داشت داشتن گواهینامه ایمنی امتیاز محسوب خواهد شد.

کارگران و استادکاران لازم است در صفحه درخواست داربستان اطلاعات خود را تکمیل و گزینه درخواست کارگر یا استادکار برتر را بدهند سپس فیلمی از خود که در حال بستن داربست هستند را برای داربستان ارسال کنند زیرا بخشی از امتیاز آنها از طریق رای دنبال کنندگان پیج داربستان در اینستاگرام خواهد بود در صورتی که فیلمی ارسال نشود امتیازی از این بخش دریافت نخواهند کرد.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر از جشنواره انتخاب استادکار برتر داربست می‌توانند به صفحه این جشنواره در وبسایت داربستان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان