اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901244748012920

آثار مثبت و منفی فضای مجازی در صنعت گردشگری چیست؟

نقش فضای مجازی در گردشگری

کد: 139901244748012920

https://bit.ly/2V4Idvx

، (اخبار رسمی): یکی از مهمترین صنایع در حال رشد است و توسعه صنعت گردشگری نیاز به برنامه‌های مناسب دارد تا بتواند در جذب گردشگران داخلی و بین المللی موفق باشد.

نقش فضای مجازی در گردشگری
نقش فضای مجازی در گردشگری

تاثیر فضای مجازی در گردشگری 

فضای مجازی در گردشگری  درعرضه  بازار و تقاضا نقش مهمی  بازی  می کند از جمله شبکه‌های اجتماعی و وب سایت ها وبلاگ ها که  با پیشرفت در دهه‌های اخیر و به خصوص با توسعه اینترنت، تمام صنایع را متحول کرده‌اند. گردشگران برای انتخاب مقصد گردشگری معمولا  نیاز به اطلاعاتی در خصوص مقصد گردشگری دارند که به راحتی در دنیای مجازی، آنها این اطلاعات را از طریق رسانه‌های گروهی مثل تلویزیون ، ماهواره و اینترنت می‌گیرند.

تاثیرات مثبت فضای مجازی گردشگری 

  • معرفی اقامتگاه ها، امکان تاریخی، مذهبی، توریستی و ... به گردشگران در داخل و خارج کشور 
  • جذب گردشگر از طریق تبلیغات اینترنتی، وب سایتهای اینترنتی،  برنامه های تبلیغاتی صداوسیما، برنامه های نرم افزاری کامپیوتر
  • آپلود تصاویر از طریق  ابزارهای اینترنت و به اشتراک گذاری در دید میلیون ها نفر که باعث تبلیغ خواهد بود
  • جستجوی جاذبه های گردشگری در کشور با استفاده از  فضای مجازی و رفتن به مقصد براساس علاقه
  • درصد بسیار بالایی از مسافران، اطلاعات و خدمات سفر خود را از طریق فضای مجازی تامین می کنند.

صنعت گردشگری ایران

 صنعت گردشگری  در هزاره سوم را ارزنده ترین صنعت پول ساز در جهان می دانند منبعی که میتواند ارز  ورودی زیادی با ورود گردشگر به کشور داشته باشد. هیچ صنعتی به اندازه صنعت گردشگری ، در کشوری با اقلیم ایران ، ارزنده ، اثر بخش و با حداکثر بازدهی اقتصادی و فرهنگی همراه نیست . کشور ایران با تمدن کهن و طبیعت چهار فصل ، یکی از بی نظیر ترین کشورهای جهان در حوزه گردشگری به شمار می آید. همچنین ایران به علت دارا بودن پزشکان عالی و دانا از نظر گردشگری سلامت هم می تواند حرف هایی برای گفتن داشته باشد. یکی از شهرهای مهم گردشگری سلامت مشهد است.

راه حل‌های جذب گردشگر به ایران

 دولت مردان  باید زیر ساخت های لازم را فراهم کنند تا در این راه بتوانیم موفق باشیم که البته با توجه به اتفاقات اخیر سیاسی و اقتصادی و امنیتی  که در کشور ایران افتاده است ،  ورود گردشگر به کشور کم شده است و این شرایط فقط با  ((تغییرات نظام گردشگری کشور، امنیت اجتماعی ، تولید محتواهای مناسب مانند تبلیغات جذاب از مکان های گردشگری و معرفی به جهان به زبان های مختلف ، فراهم کردن شرایط آسان برای اسکان و اقامت گردشگران خارجی و داخلی))  که بخش اعظمی از شرایط را حل خواهد کرد.

علاقه مندان برای رزرو هتل در مشهد و سایر شهرهای ایران می‌توانند از طریق سایت های هتل اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]