اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901244748412308

محصول تازه گروه فنی سرویسکاران 24 رونمایی شد

ارائه خدمات غیر حضوری به صورت ویدیو کال به بازار  تاسیسات خانگی

کد: 139901244748412308

https://bit.ly/2xeUIvr

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه گروه فنی سرویسکاران 24 با نام خدمات تصویری به صورت غیر حضوری در کل کشور رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه خدمات غیر حضوری به صورت ویدیو کال به بازار  تاسیسات خانگی
ارائه خدمات غیر حضوری به صورت ویدیو کال به بازار  تاسیسات خانگی

به گزارش روابط عمومی گروه فنی سرویسکاران 24، ۱۳۹۹/۱/۱، کل کشور میزبان رونمایی از خدمات غیر حضوری به صورت ویدیو کال، محصول تازه این شرکت بود. هدف از برگزاری این طرح جلوگیری از شیوع بیماری کرونا  و رفع ایراداتی مانند پکیج دیواری و یا پمپ های آبرسانی است.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه تاسیسات خانگی  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر رفع ایراد توسط شما با همکاری ما را ارائه کند تا این خدمت تازه رفع مشکل بدون حضور تکنسین را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، خدمات غیر حضوری به صورت ویدیو کال دارای محاسنی است که اعم از جلوگیری از شیوع بیماری کرونا است و می‌تواند باعث شکست این بیماری شود.

علیرضا منتظری مدیرعامل گروه فنی سرویسکاران 24، تولید این محصول را نتیجه ۱۰ سال کار در این مجموعه دانست و گفت: با تلاش تیم فنی برای تولید این محصول از ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را 1399/1/1 اعلام و ادامه داد: برای اطلاعات بیشتر به وب سایت سرویسکاران 24 مراجعه فرمایید و با نصب اپلیکیشن واتساپ به راحتی با تکنسین های ما ارتباط برقرار کنید و مشکل را رفع کنید. .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه فنی سرویسکاران 24

تعمیرات و نگهداری از تاسیسات ساختمان ،تعمیر موتورخانه ، تعمیر پمپ آب خانگی ، تعمیر پکیج شوفاژدیواری ، تعمیر چیلر ، تعمیر کولر آبی ، تعمیر اسپیلت ، تعمیر ونگهداری استخر و دیگر خدمات تاسیسات ساختمان به همراه کادری مجرب و دوره دیده زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل