اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901244748710874

زایمان در کانادا

زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن

کد: 139901244748710874

https://bit.ly/3elo2kD

، تهران , (اخبار رسمی): زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن مسئله ای است که مدتی است ذهن ایرانیان را به خود مشغول کرده است. در سال 2019 هنرمندان و ورزشکاران ایرانی فرزندانشان را در کانادا به دنیا آوردند.

زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن
زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن

شایان ذکر است که با رسیدن کودک به سن 18 سال تمام، والدین او نیز می توانند درخواست نموده و اقامت دائم (PR) کانادا را به دست آورند ولی تا آن موقع، تنها آن کودک است که شهروند کانادا محسوب می گردد.

زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن مسئله ای است که مدتی است ذهن شماری از ایرانیان را به خود مشغول داشته است. در سال 2019 بیشترین هنرمندان و ورزشکاران ایرانی فرزندانشان را در کانادا به دنیا آوردند. آنها ابراز داشتند این هدیه به فرزند است و شاید این یک هدیه بی نظیر باشد جهت تابعیت فرد. موضوع زایمان در کشور کانادا یکسری سوال در ذهن افرا ایجاد میکند که عبارتست از:

شرایط مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ چگونه است؟

اما تولد فرزند در کانادا چه مزایایی دارد؟

هزینه های زایمان در کانادا چقدر می باشد و مراحل انجام آن چیست؟

هزینه های زایمان در کانادا چقدر است؟

بهترین شهر کانادا جهت تولد کجاست؟

چند ماهگی به بعد در حاملگی اجازه ی سفر وجود دارد؟

سیستم اعطای تابعیت

مطابق قواعد حقوق بین الملل خصوصی، تابعیت هر کشوری از طریق یکی از دو اصل خون یا خاک به دست می آید. این امر در کشورهای مختلف دنیا، متفاوت است. نظام اعطای تابعیت در برخی کشورها بر اساس اصل خون می باشد و در برخی دیگر بر اساس اصل خاک. تابعیت بر اساس اصل خون یعنی آن که کودک تازه به دنیا آمده، به طور ارثی تابعیت والدین خود را به دست می آورد. مثلا کودکی که والدین او آلمانی باشند، تابعیت آن فرزند نیز آلمانی خواهد بود.

اگر تابعیت هر یک از والدین متفاوت باشد، کودک معمولا صلاحیت کسب هر دو تابعیت را خواهد داشت یعنی هم تابعیت پدر را و هم تابعیت مادر را کسب می نماید. امروزه نظام اعطای تابعیت در عمده کشورهای دنیا مبتنی بر اصل خون می باشد اما تابعیت بر اساس اصل خاک یعنی آن که کودک تازه به دنیا آمده، صرف نظر از تابعیت والدینش، صلاحیت دریافت تابعیت کشوری که در خاک آن به دنیا آمده است را دارد. 

اخذ تابعیت کشور کانادا از طریق تولد

در مقاله زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن سیستم حاکم در کشور کانادا را نیز مورد بررسی قرار می دهیم. کشور کانادا نیز یکی از کشورهایی است که نظام اعطای تابعیت در آن مبتنی بر اصل خاک است. یعنی علاوه بر کودکانی که از والدین کانادایی به دنیا می‌آیند، کودکان دیگری که والدینشان کانادایی نیستند ولی آن کودکان در خاک کانادا به دنیا آمده اند، صلاحیت دریافت تابعیت کانادایی را دارند و می توانند به محض تولد، شناسنامه و پاسپورت کانادایی دریافت کنند.

بنابراین اگر زوجی ایرانی به هر طریقی و حتی از طریق توریستی وارد خاک کشور کانادا شوند و فرزند خود را در آن کشور به دنیا آورند، فرزند آن ها صلاحیت دریافت تابعیت کانادایی را خواهد داشت. کشور کانادا در سال ۲۰۱۹ تصمیم گرفت جمعیت مهاجر خود را افزایش دهد و تا سال ۲۰۲۰ یک میلیون مهاجر جذب کند.

قوانین زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن

در ادامه زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن نوبت به بررسی هزینه ها می رسد. هزینه های زایمان در کانادا را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته اول شامل هزینه های ضروری و اجتناب ناپذیر است مانند هزینه بلیت هواپیما، هزینه دکتر زنان و زایمان، هزینه زایمان در بیمارستان و غیره.

دسته دوم شامل هزینه هایی می شود که ضروری نمی باشند و در واقع، به جهت راحتی بیشتر مادر و کودک و بالا بردن سطح سلامت و کیفیت کار پرداخت می گردد مانند آن که با پرداخت هزینه بیشتر، به جای صندلی اکونومی در پرواز صندلی بیزنس یا حتی فرست کلاس گرفت. یا آن که از دکتر و بیمارستان، خدمات بالینی بیشتری دریافت نمود. شما می توانید با جمع زدن این هزینه ها به اضافه هزینه هایی که شخص شما ممکن است داشته باشید، به جمع بندی زایمان در کانادا با ویزای توریستی و هزینه های آن دست یابید.

هزینه های زایمان در کانادا

هزینه بیمارستان برای زایمان طبیعی و یک شب اقامت و خدمات بالینی عمومی تا ۱۰ روز پس از زایمان، از ۵۰۰۰ CAD (دلار کانادا) می‌باشد. اگر خواهان زایمان به صورت سزارین باشید باید حدودا دو برابر این مبلغ را بپردازید. همچنین اگر خواستار خدمات اضافی و شخصی مانند اتاق اختصاصی یا اقامت بیشتر از یک شب باشید نیز قاعدتا باید به همان میزان، مبلغ بیشتری پرداخت کنید. دکتر زنان و زایمانی که انتخاب کرده و تحت نظر او خواهید بود نیز برای مجموع خدمات ویزیت مادر و نیز چک کردن وضعیت او تا زمان وضع حمل، از ۳۵۰۰ CAD (دلار کانادا) دریافت خواهد کرد.

طبیعتا درخواست خدماتی از وی بیشتر از آن چه که در قانون مشخص گردیده است، مشمول پرداخت هزینه بیشتر خواهد بود. مجموع سایر هزینه های پزشکی و آزمایشگاهی ضروری مانند سونوگرافی و مانند آن نیز چیزی در حدود ۱۵۰۰ CAD (دلار کانادا) برآورد می شود. به این هزینه ها، باید هزینه هایی مانند دارو، لباس و وسایل مورد نیاز کودک و نیز هزینه های احتمالی را افزود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه و بین المللی در اروپا ، کانادا ، امریکا و استرالیا سعی دارد تمامی امور حقوقی مهاجرت ( کاری، تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، تمکن مالی، اخذ انواع اقامت های بلند مدت و کوتاه مدت، مشاوره حقوقی به امور مهاجرین و پناهندگان و …) فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه