اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901254750512920

با هدف مقایسه آسان‌تر هتل‌ها و کاربری ساده‌تر انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت HiHotel

کد: 139901254750512920

https://bit.ly/3eeVeKm

، (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید HiHotel  از  1399/01/10 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت HiHotel
ارتقا و بهینه سازی سایت HiHotel

به گزارش روابط عمومی HiHotel؛ وبسایت این مجموعه فعال در حوزه‌ی گردشگری از تاریخ 1399/01/10 بروز رسانی شده است و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس hihotel.ir در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه‌ی وبسایت، بخش‌های مقایسه هتل ها و مقایسه هتل ها به فهرست وبسایت اضافه شده است.

مدیر HiHotel با اعلام این خبر گفت: «به روز رسانی مرتب وب‌سایت با افزودن هتل های شهرهای پربازدید و گردشگر با تضمین پایین ترین نرخ و بالاترین کیفیت هتل ها، پس از این به روز رسانی مد نظر است.»

او همچنین افزود: «HiHotel وب سایت فعال در حوزه گردشگری است و پس از این به روزرسانی به دنبال ارائه‌ی هتل های با کیفیت شهرهای توریستی در سایت هستیم.»
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]