اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990125475164727

با توجه به عدم برگزاری سی و سومین نمایشگاه کتاب در موعد مقرر انجام می‌شود

تخفیف 20 درصدی برای تمامی کتاب‌های مشق شب

کد: 13990125475164727

https://bit.ly/2yaCQBW

، تهران , (اخبار رسمی): مؤسسه انتشاراتی مشق شب، همه کتاب‌های خود را در سایت این انتشارات با تخفیف ۲۰ درصدی به فروش می‌رساند.

تخفیف 20 درصدی برای تمامی کتاب‌های مشق شب
تخفیف 20 درصدی برای تمامی کتاب‌های مشق شب

مؤسسه انتشاراتی مشق شب هر سال در چنین روزهایی خود را برای معاشرت با نویسندگان، مترجمان و مخاطبان خود آماده می‌کرد و حال که ملزم به ایجاد و رعایت فاصله اجتماعی است، منتظر است تا روز دیدار، اما شما خوبان به رسم هر سال می‌توانید به مدت 11 روز از 26 فروردین تا 5 اردیبهشت کتاب‌های مشق شب را با تخفیف 20 درصدی خریداری کنید.

فرصت دیدار با مخاطبان که ارجمندترین اتفاق نمایشگاه کتاب تهران بوده، در این فاصله‌گذاری اجتماعی از دست رفته است، اما به رسم هر سال، امسال نیز با تازه‌ترین تألیف‌ها و ترجمه‌هایمان، به دیدارتان آمده‌ایم و برای تحقق این ارتباط در شرایط متفاوت حاضر، تدبیری کرده‌ایم که با معرفی آثار منتشره و کتاب‌های چاپ شده و ارائه تخفیف ۲۰ درصدی تمامی محصولات مکتوب در کنارتان باشیم و فرصتی داشته باشیم که به خوانش چشمان ارزشمندترین بیاییم.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پیشخوان مشق شب مراجعه  و برای پیگیری سفارش‌ها، راهنمایی خرید و اطلاعات بیشتر به سایت  مشق شب مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشق شب

انتشارات مشق شب، ناشر تخصصی کتب مرجع و نشریات درون سازمانی، با هدف رشد و تعالی فرهنگ، ادب، هنر و دانش ایران عزیز پا به عرصه نشر گذاشته است؛ مصمم در تحقق آرمان‌هایش که همانای مشق وطن، توسعه و انتشار باورهای زنان و مردان خجسته و فرخ‌پی این مرز و بوم است. «مشق شب» در جذب اندیشه‌های ناب، صاحبان قلم و نخبگان دانش و فرهنگ همیشه پیشتاز بوده و از هر فرصتی برای دوستی با اهالی قلم استقبال کرده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]