اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901254751915023

جشنواره تولیدکنندگان برتر تابلوهای تبلیغاتی

ایمن موج هوشمند برنده جایزه تولیدکننده برتر شد

کد: 139901254751915023

https://bit.ly/2VtNFGX

، تهران , (اخبار رسمی): ایمن موج هوشمند در جشنواره تولیدکنندگان برتر تابلوهای تبلیغاتی برنده جایزه تولیدکننده برتر شد.

ایمن موج هوشمند برنده جایزه تولیدکننده برتر  شد
www.imenmooj.com

جشنواره تولیدکنندگان برتر تابلوهای تبلیغاتی با بیش از یکصد شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان تولیدکنندگان تابلوهای تبلیغاتی و صنعت چاپ در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه این صنعت داشته است.

این رویداد هرساله در گروه‌های مختلف، یک شرکت را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین شرکت یا برترین صنعتگر را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در تولیدکنندگان تابلوهای تبلیغاتی و صنعت چاپ اهدا می‌کند.

بخش داوری

جشنواره تولیدکنندگان برتر تابلوهای تبلیغاتی  هر ساله در گروه‌های مختلف، با رای داوران یک شرکت را به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس تولیدکننده برتر را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در تولیدکنندگان تابلوهای تبلیغاتی و صنعت چاپ اهدا می‌کند.

ایمن موج هوشمند برنده تولیدکننده برتر

ایمن موج هوشمند با رای کمیته داوران، برنده تولیدکننده برتر در شاخه تابلوهای مدرن تبلیغاتی (لایت باکس) شد.

شرکت ایمن موج هوشمند ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده  به یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه تبدیل شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمن موج هوشمند

شرکت ایمن موج در سال 88 با گردهمایی گروهی از مدیران، مشاوران و صاحبنظران حوزه برق و معماری با هدف برنامه‌ریزی ، اجرای پروژه و طرح¬های ملی در حوزه ارائه تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازی شکل گرفت و در این راستا در پروژه‌های مرتبط با مراکز تجاری و اداری ، ساختمانهای مسکونی و فضاهای باز در کنار کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرای پروژه در زمینه تخصصی خود مبادرت ورزید که این امر به لطف و یاری خداوند متعال، تا به امروز نیز ادامه داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]