اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901254752413832

انواع هدایای تبلیغاتی اطلس

کد: 139901254752413832

https://bit.ly/2xtXtJ4

، تهران , (اخبار رسمی): هدایایی که بهتر و بیشتر دیده می‌شوند معمولا برای دادن به افراد مختلف مناسب هستند ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان یکی از راه‌های جلب توجه آنها است که تا مدت زمان طولانی شما و محصولاتتان را در خاطر بسپارند.

هدایای تبلیغاتی اطلس
هدایای تبلیغاتی اطلس

هدایایی که بهتر و بیشتر دیده می شوند معمولا برای دادن به افراد مختلف مناسب هستند ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان یکی از راه های جلب توجه آنها است که تا مدت زمان طولانی شما و محصولاتتان را در خاطر بسپارند.

بنابراین انتخاب صحیح نوع هدیه تبلیغاتی، خلاقیت بکار رفته در طراحی آن و مرتبط بودن آن با محصول یا خدمات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه درصد بسیار بالایی از هدایای تبلیغاتی برای قدردانی از مشتریان یا همکاران بکار رفته و بسیاری از آنها از هدیه تبلیغاتی خود استفاده می کنند، ارائه هدیه ای خلاق که مخاطب را به هیجان آورد باعث خوشنودی مخاطب و پیدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده در او می شود.

هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که اغلب با لوگو یا شعاری مخصوص که بر روی آن‌ها حک شده است به مشتریان ارائه می‌شود و بعنوان یکی از روش‌های بازاریابی و ارتباطات مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید محصولات تبلیغاتی در سراسر جهان معمولاً برای تبلیغ یک شرکت، تصدیق شرکت، معرفی هویت سازمانی و نام تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن‌ها همچنین بعنوان هدیه در رویداد‌ها و یا در نمایشگاه‌های تجاری، کنفرانس‌ها و یا بعنوان بخشی از کمپین‌های بازاریابی به مشتریان داده می‌شود.

گروه طراحان اطلس از جمله شرکت های تبلیغاتی است که با طی چندین سال فعالیت در زمینه ارائه خدمات چاپ و تبلیغات همواره سعی داشته بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

هدایای تبلیغاتی اطلس شامل لیست زیر است:

  • سررسید تبلیغاتی
  • تقویم و سالنامه تبلیغاتی
  • خودکار تبلیغاتی
  • جاکلیدی تبلیغاتی
  • فلش تبلیغاتی
  • چاپ روی لیوان
  • چاپ روی تی شرت
  • چاپ روی پازل
  • ساعت تبلیغاتی

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش در هر کجای ایران که هستند می‌توانند به سایت گروه طراحان اطلس مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحان اطلس

گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه ، فعالیت مستمر خود را در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات ، مشاوره و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی آغــــــاز کرده است.سوابق درخشان و همکاری با موسسات و کمپانــی هـــــای بزرگ ما را مصمم کرد تا امروز با نیرویی تازه و انرژی مضاعف پاسخگــــوی شما دوستـــان گرامی باشیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]