اطلاعات تماس
  • 021267***** - 021267*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901254752814999

موسسه حقوقی سام ارائه دهنده راهکارهای قانونی مهاجرت

راه‌های قانونی اخذ اقامت اروپا

کد: 139901254752814999

https://bit.ly/2VmRq10

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه حقوقی سام با داشتن سال‌ها تجربه و وکلای متعدد، متخصص در زمینه مشاوره و دریافت اقامت اروپا است. نمونه کارهای متعدد و شماره تماس مشاوره رایگان موسسه حقوقی سام در وب سایت رسمی این مجموعه قابل دسترسی است.

راههای قانونی اخذ اقامت اروپا
راه‌های قانونی اخذ اقامت اروپا

اقامت اروپا

به طور کلی راه های قانونی مهاجرت به اروپا عبارتند از:

  • اقامت اروپا از روش تمکن مالی
  • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت
  • مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی
  • مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج
  • اقامت اروپا با تولد
  • اقامت اروپا از روش تحصیل
  • مهاجرت به اروپا از طریق کار

روشهای مهاجرت به اروپا در هر کشور متفاوت است و همه کشور ها، همه این قوانین را به صورت یکسان ندارند. 

مهاجرت به اروپا با روش تمکن مالی

تمکن مالی پر طرفدار ترین روش اخذ اقامت اروپا است معروف ترین مورد در این روش، اقامت یونان است. این نوع اقامت اروپا به اشخاصی تعلق میگیرد که از تمکن مالی بالایی در کشور خود برخوردار باشند.

شخصی که بتواند ثابت کند برای خود و خانواده اش (همسر و فرزندان زیر 18 سال) ماهیانه حدود 2000 الی 4000 یورو درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت اروپا از طریق تمکن مالی خواهد بود.

این درآمد می تواند از چهار محل ثابت شود:

1.سود سپرده بانکی     2.اجاره نامه ملک       3.حقوق بازنشستگی     4.سود سهام شرکت بورسی

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

متقاضی مهاجرت به اروپا از روش سرمایه گذاری، با خرید ملک یا سرمایه گذاری در موارد تعیین شده مانند اوراق قرضه دولتی در کشور مورد نظر به ارزش تعیین شده در قانون مهاجرتی آن کشور، می تواند برای خود، همسر، فرزندان، پدر و مادرشان از ابتدا اقامت دائم اروپا اخذ کند.

اخذ اقامت اروپا و تابعیت از طریق تولد

تابعیت از طریق تولد جزء اصلی ترین انواع تابعیت محسوب می شود. این تابعیت تابعیتی است که با تولد شخص شروع شده و در طول زندگی ادامه می یابد و از دو روش خاک یا خون حاصل می شود.

اخذ اقامت اروپا و تابعیت از طریق ازدواج

بر اساس نظام حقوق بین الملل خصوصی در اکثر کشور های جهان پذیرفته شده که در صورت ازدواج فی مابین زوجین شخص می تواند در راستای اخذ تابعیت اقدام کند.

مهاجرت به اروپا ار روش کاری

در پی کمبود نیروی کار و نیاز اتحادیه اروپا به نیروی انسانی در برنامه چشم انداز اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، در سال ۲۰۰۷ طرح و برنامه ای با ایده ی الهام گرفته از طرح گرین کارت آمریکا تحت نام Bluecard یا همان کارت آبی  ارائه کرد که طی آن نیروهای کاری و متخصص غیراروپایی بتوانند در قالب این برنامه به کشورهای عضو اتحادیه اروپا مهاجرت کاری داشته باشند. با استفاده از کارت آبی دروازه‌های اتحادیه اروپا به روی شهروندان کشورهای غیراروپایی که شرایط مهاجرت به اروپا برای کار را دارند باز می‌شود.

مهاجرت به اروپا از روش تحصیلی

افراد بسیاری هستند که همیشه تحصیل در دانشگاههای برتر جهان برایشان جذابیت دارد. کشورهای اروپایی برترین دانشگاههای دنیا را در خود جای داده و علاوه بر رنکینگ بالا، رایگان بودن تحصیل در اکثر این کشورها هر فردی را مجذوب دانشگاههای آن می‌کند. در تمام دوره های تحصیلی، هزینه تحصیل تقریبا رایگان است. دانشجویانی که در اروپا تحصیل میکنند 20 ساعت در هفته اجازه کار پاره وقت دارند. پس از فارغ التحصیلی در صورتی که در یک شغل پذیرفته و مشغول به کار شوند، امکان اخذ اقامت اروپا را خواهند داشت.

علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع دقیق از شرایط مهاجرتی هر کشور، به صفحه مربوط به همان کشور در منوی اقامت مراجعه کنند. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانند با شماره تلفن‌های موسسه در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی سام

موسسه حقوقی و بین المللی آتیه نگر سام با داشتن تجربه منحصر به فرد اجرای بیش از 400 پرونده موفق به کمک وکلای پایه یک دادگستری در ایران و اروپا و اعضای هیات اجرائی که شهروند یا مقیم کشورهای اروپایی هستند، آماده ارائه خدمات در حوزه حقوق بین الملل و مهاجرت به هموطنان گرامی می باشد. همچنین شروع فعالیت این مجموعه به سال 2005 در دفتر لندن و با مجوز رسمی دولت انگلستان بر می گردد. مشاوره های رایگان این موسسه و ارائه بی دریغ اطلاعات و قوانین به مخاطبان محترم به همراه عقد قراردادهای رسمی تضمینی موجب افزایش کیفیت خدمات و اطمینان خاطر متقضیان محترم شده است.

اطلاعات تماس
  • 021267***** - 021267*****
[نمایش اطلاعات]