اطلاعات تماس
  • 021****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901264756014731

معرفی کتاب‌های پرفروش روانشناسی

پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی 2019

کد: 139901264756014731

https://bit.ly/2KfQ7M9

، تهران , (اخبار رسمی): برای گام برداشتن در مسیر موفقیت باید اهداف خود را کاملا مشخص کرد؛زیرا بدون وجود هدف و برنامه‌ریزی مسیر دستیابی به موفقیت دشوارتر خواهد بود. کتاب‌های انگیزشی موفقیت زندگی بسیاری را متحول و افراد را به سمت موفقیت در عرصه‌های گوناگون سوق داده است.

پرفروش ترین کتاب های روانشناسی 2019
پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی 2019
پرفروش ترین کتاب های روانشناسی 2019
پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی 2019
پرفروش ترین کتاب های روانشناسی 2019
پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی 2019

در عصر مدرنیته دچار شرایط متفاوتی هستیم که مسبب ایجاد مشکلات روحی در وجود انسان هستند. می‌توان از بهترین راه‌های شناخت خود و دیگران، استفاده از کتاب روانشناسی را نام برد

در عصر مدرنیته دچار شرایط متفاوتی هستیم که مسبب ایجاد مشکلات روحی در وجود ما هستند. در کنار این مشکلات روحی در تمامی مراحل زندگی‌مان نیازمند تعامل با افراد و جامعه هستیم؛ این تعامل نیازمند شناخت نسبت به رفتار و شخصیت افراد و خودمان است تا بتوانیم زندگی بهتری را تجربه کنیم. می‌توان از بهترین راه‌های شناخت خود و دیگران استفاده از کتاب روانشناسی را نام برد. کتاب‌ها باعث جهان بینی گسترده‌تری در وجودمان می‌شود‌ که این امر باعث برقراری ارتباطات موثر می‌شود.

معرفی کتاب‌های پرفروش روانشناسی

در این مطلب چند کتاب روانشناسی عمومی معرفی خواهد شد. در این متن تنها به سراغ کتاب‌هایی خواهیم رفت که از تایید بیشتر روانشناسان برخوردار هستند.

آیین دوست یابی

مهارت اینکه چگونه دیگران را با خود همراه کنیم در عین اینکه آن‌ها بی هیچ توقعی از حرکت در مسیر خود متوقف شوند از موضوعات مهمی  است که دیل کارنگی به صورت هوشمندانه‌ای در این کتاب به آن پرداخته است. در این کتاب خواهیم آموخت چگونه اعتماد به نفس‌‌مان، نفوذ کلام و تاثیرگذاری‌ خود را را بالا برده و بدون تلاش اضافه دوستان خود را دوست بداریم و توسط آن‌ها دوست داشته شویم. مدیریت تعاملات اجتماعی با اثرگذاری بالا و افزایش توانایی‌هایمان همراه بازدهی بالا از دیگر موضوعات است که این کتاب روانشناسی کامل به آن‌ها پرداخته است.

مهرطلبی

آیا برایتان پیش آمده مشکل در مدیریت زمان داشته باشید و احساس کنید برای همه جز خودتان وقت دارید؟ این موارد نشانه وجود تله مهرطلبی در شما است. مهرطلبی را می‌توان راضی نگه داشتن دیگران و توجه به آن‌چه برای دیگران خوشایند است معرفی کرد.

در شرایط مختلف ممکن است برای خشنود نگاه داشتن دیگران اقداماتی برخلاف میل باطنی انجام داده، اما میل زیاد باعث ایجاد اختلال در روند عادی زندگی شده و  به یک بحران جدی در زندگی مبدل شود. کتاب طی برنامه سه هفته‌ای پیشنهاداتی ارائه داده که می‌توان برای رهایی مهرطلبی از آن بهره گرفت.

اثر مرکب

همه می‌دانیم کسب موفقیت به آسانی امکان پذیر نیست اما اینکه موفقیت چگونه برای بعضی از دوستان‌مان رخ می‌هد و برای ما نه همیشه برایمان سوال بوده است. هر تصمیم کوچکی می‌تواند باعث ایجاد تغییر در مسیر زندگی‌مان شود. زمانی اهمیت این جمله آشکار می‌شود که به امر ایمان بیاوریم زندگی مجموعه‌ای از انتخاب‌های ما است. تغییر عادات و پایبند بودن به عادات کوچک باعث ایجاد موفقیت در کسب درآمد و زندگی می‌شود. این کتاب روانشناسی نشان می‌دهد که چگونه با اجرای کارها در زمان معین شده به طور معجزه آسایی می‌توا به اهداف خود رسید.

هنر عشق ورزیدن

اگر به دنبال خوانش دستور العمل‌هایی برای شروع عشق ورزیدن هستید این کتاب مناسب نیست زیرا در این اثر شما خواهید آموخت عشق احساسى نیست که هر فرد به سادگی به آن گراییده شود. این کتاب به ما می‌آموزد برای کامل شدن شخصیت عشق خود باید کوشش داشت.

خواهیم آموخت هنر عشق ورزیدن مانند سایر هنرها برای یادگیری آن نیازمند تمرین تمرکز و تلاش استو برای تکامل و به کمال رسیدن این هنر مانند سایر هنرها باید تلاش کرد. این کتاب از سری کتاب های سلامتی است که خوانش آن برای همگان الزامی است.

هنر شفاف اندیشیدن

تصور کنید خطایی اتفاق نمی‌افتاد آدم‌ها شبیه رُبات‌های برنامه‌ریزی‌ شده‌ای می‌شدند که وظیفه‌شان زندگی بدون کوچک‌ترین اشتباه بود. خطاهایی در نوع اندیشیدن ما موجود است که ذهن به شکل غیرعمدی و ناخودآگاه با آن درگیر است. به بیانی دیگر می‌توان گفت در طول فرآیندهای مختلف ذهن درگیر خطاهایی می‌شویم که بعضا از وجود آن‌ها هیچ اطلاعی نداریم.  با شناخت و نحوه‌ی مواجهه با خطاها می‌توانیم از آن‌ها دوری و انتخاب های هوشمندانه‌تری انجام دهیم. شناسایی خطاها در نحوه مواجهه و رویارویی با خودمان موثر است. جهت خرید اینترنتی می‌توان به سایت خرید کتاب گاج مارکت نیز مراجعه کرد.

تحلیل رفتار متقابل

تحلیل رفتار متقابل ، نظریه‌ای درباره چگونگی برقراری ارتباط بین افراد است که در قسمت خودآگاه ذهن انسان از سه بخش. والد، بالغ و کودک تشکیل شده است. هر کدام از سه حالت ذکر شده ویژگی های مختص به خود را دارند و از طریق خودآگاهی به زبان بدن، تن صدا حین صحبت، لحن و کلماتی که به کار می‌بریم به این آگاهی برسیم که این لحظه در کدام شخصیت مستقر هستیم؟

آگاهی به این مساله که ما رفتارمان نیستیم و امکان تغییر در رفتارمان در این کتاب که از بهترین کتاب خودشناسی است به دست می‌آید.

روانشناسی عزت نفس

کمبود عزت نفس، سرچشمه بسیاری از مشکلات رفتاری است. اهمیت فوق‌العاده عزت نفس در موفقیت،رضایت از خویشتن و ... بیشتر قابل رویت است. این اثر برای افرادی که به شناخت بیشتر در مورد عزت نفس علاقه دارند بسیار مناسب است. در کتاب حدود شش تمرین ارائه می‌شود این تمارین آگاهی نسبتا کاملی از میزان عزت نفس و سلامتی روانی اجتماعی و راهکار بهبود آن به ما می‌دهند. این کتاب از بهترین کتاب‌های روانشناسی شخصیت و کامل‌ترین منبع برای روان درمانگران که مسئولین رشد و گسترش عزت نفس در جامعه هستند محسوب می‌شود.

کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم

همیشه دنبال قاعده‌ای خاص و راه حلی ثابت برای انجام کارهای روزمره‌مان هستیم. فرض کنید صد و پنجاه هزار تومان پول دارید و برای پولسازی سه ساعت زمان دارید چه کارهایی انجام می‌دهید تا پول بیش‌تری دربیاورید؟ این سوال یکی از تکالیفی است که توسط نویسنده مطرح شده است؛ کتابی که به شما شهامت نوآوری و تجربه خودتان را خارج از چهارچوب ذهنی ارائه می‌دهد. بسیاری از ما به این فکر می کنیم که باید در زمینه شغلی و حرفه‌ای با دیگران تطابق داشته باشیم در صورتی که در این کتاب روانشناسی می‌آموزیم چگونه به راحتی می‌توانیم کارآفرین شویم

برای گام برداشتن در مسیر موفقیت باید اهداف خود را کاملا مشخص کنیم زیرا بدون وجود هدف و برنامه‌ریزی مسیر دستیابی به موفقیت دشوارتر خواهد بود. کتاب‌های انگیزشی موفقیت زندگی بسیاری را متحول و افراد را به سمت موفقیت در عرصه‌های گوناگون سوق داده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021****
[نمایش اطلاعات]