کد: 139901274760414704

آیا به دنبال راهکاری برای افزایش فروش کسب و کار اینترنتی خود هستید؟

معرفی کتاب صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ

کد: 139901274760414704

https://bit.ly/2VbeAIV

، (اخبار رسمی): دیجیتال مارکتینگ شامل تکنیک‌ها و روش‌هایی است که باعث افزایش بازدید و فروش سایت می‌شود. هر ابزار و نکاتی که در بازاریابی دیجیتال به آن نیاز دارید، در کتاب صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ معرفی و آموزش داده شده است.

معرفی کتاب صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ
معرفی کتاب صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ

بسیاری تصور می‌کنند فقط کافی است یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی نمایند و سپس درآمد خواهند داشت، در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است.

راه اندازی سایت در حقیقت نقطه صفرِ راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی است.

برای فروش محصولات در اینترنت لازم است تا از تکنیک‌هایی برای افزایش بازدید سایت و افزایش فروش استفاده کنید.

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) شامل مجموعه‌ای از روش‌ها برای افزایش بازدید و فروش اینترنتی است که در ادامه بصورت معرفی آنها می‌پردازیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی شامل مجموعه‌ای از روش‌ها برای افزایش بازدید و فروش در اینترنتی است. سئو، بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی، ویدیو مارکتینگ و غیره از جمله زیر مجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ هستند.

چند روش بسیاری کاربردی در دیجیتال مارکتینگ که احتمالا با آنها آشنا هستید:

  • سئو (SEO): یکی از بهترین روش‌های افزایش بازدید سایت، دریافت ورودی از موتورهای جستجو مانند گوگل است. زمانی که افراد از طریق موتورهای جستجو وارد سایتتان می‌شوند هم ترافیک ورودی رایگانی را جذب کرده و هم بازدیدکنندگان بصورت ناخودآگاه اعتماد بیشتری به سایتتان خواهند داشت. در مزایای بیشمار دریافت ورودی از موتورهای جستجو هیچ شکی نیست، اما چگونه می‌توان در رتبه‌های نخست گوگل و دیگر موتورهای جستجو قرار گرفت؟ در اینجا علم سئو به کمکتان می‌آید تا بتوانید رتبه وب‌سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقاء بخشید.
  • بازاریابی محتوا: تا محتوایی در سایتتان وجود نداشته باشد، هیج ارزشی ندارد تا افراد به آن مراجعه کنند. بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی این اشتباه را مرتکب می‌شوند و صرفا محصولات خود را در فروشگاه قرار می‌دهند و این یکی از اشتباه‌ترین استراتژی‌ها در بازاریابی اینترنتی است. در عصر حاضر که دهکده جهانی اینترنت از محتوای بسیار زیاد اشباع شده است، باید بدانید چه محتوایی تولید کنید تا دیده شوید. بازاریابی محتوا به شما کمک می‌کند تا علاوه بر یادگیری چگونگی تولید محتوای عالی، حس وفاداری را در بازدیدکنندگان سایتتان ایجاد کنید و آنها را تبدیل به مشتری واقعی و وفادار کنید.
  • ویدیو مارکتینگ: طبق اعلام سیسکو تا سال 2021 حدود 80% ترافیک اینترنت صرف مشاهده ویدیوها خواهد شد. این موضوع نشان می‌دهد که تا چه اندازه ویدیوها مورد استقبال مردم در سراسر جهان قرار گرفته است. تولید محتوای ویدیویی و بازاریابی ویدیویی یکی از روش‌های موثر است که در دیجیتال مارکتینگ یاد می‌گیرید.
  • بازاریابی ایمیلی: برخلاف تصور بسیاری از مردم، ایمیل مارکتینگ هنوز منسوخ نشده است و می‌تواند بازدیدکنندگان سایت را به خریدار تبدیل کنند. ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های رایج و پرطرفدار افزایش فروش در اینترنت است که زیر مجموعه تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ قرار می‌گیرد.
  • و ...

معرفی کتاب صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ

اگر قصد دارید فروش وب‌سایت خود را افزایش دهید و از علاقه‌مندان یادگیری با کتاب هستید، بدون شک مطالعه کتاب صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ تالیف سعید حکیمی نیا و فروغ شریعتمداری برایتان مفید و کاربردی خواهد بود. این کتاب اولین بار در سال 1397 توسط انتشارات با سابقه دیباگران تهران به چاپ رسیده است. در این کتاب هر روش و ابزاری که در بازاریابی دیجیتال نیاز است با آن آشنا باشید، را به شما آموزش می‌دهد.

برای تهیه کتاب می‌توانید به آدرس www.digikala.com/product/dkp-840596 در سایت دیجی کالا مراجعه و یا به سایت آموزشی میهن لرن که متعلق به نویسندگان این کتاب است مراجعه کنید. قیمت این کتاب در زمان انتشار این مطلب شصت و هشت هزار تومان است که به نسبت دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی بسیار مقرون به صرفه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آموزشی میهن لرن

گروه آموزشی میهن لرن از سال 1393 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه آموزش آنلاین شروع کرده است. تاکنون ده ها ویدیوی و شش کتاب آموزشی توسط میهن لرن منتشر شده است. این آموزش‌ها در زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ، سئو، طراحی و برنامه نویسی وب، امنیت و شبکه‌های کامپیوتری می‌باشند. جهت دریافت آموزش‌های گروه آموزشی میهن لرن می‌توانید به آدرس https://www.mihanlearn.net مراجعه نمایید.