اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901284761113239

فرمول زیباترین انواع رنگ مو شکلاتی 2020

کد: 139901284761113239

https://bit.ly/2xoFQL1

، (اخبار رسمی): بدون تردید رنگ مو در کنار مدل مو در زیبایی خانم‌ها نقش بسزایی را بازی می‌کند. در این میان یکی از بهترین رنگ موها که همیشه طرفداران خود را داشته و خواهد داشت، رنگ موی شکلاتی است. در ادامه بررسی شده است که این رنگ مو مناسب چه کسانی است.

فرمول زیباترین انواع رنگ مو شکلاتی 2020 (همراه تصویر )
فرمول زیباترین انواع رنگ مو شکلاتی 2020

اگر رنگ پوستتان سفید است رنگ موی شکلاتی یکی از بهترین گزینه‌هاست و رنگ‌های گرم و مخصوصا ترکیب رنگ مو شکلاتی مانند رنگ مو شکلاتی کاراملی و شکلاتی نسکافه‌ای یک انتخاب بسیار درست است

رنگ مو شکلاتی مناسب چه افرادی است؟

رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ های گرم به شمار می‌آید. اگر تصمیم بر آن دارید از این رنگ مو زیبا بر روی موهایتان استفاده کنید، باید توجه کنید که اگر رنگ پوستتان سفید است رنگ موی شکلاتی یکی از بهترین گزینه ها برای شماست و رنگ‌های گرم و مخصوصا ترکیب رنگ مو شکلاتی مانند رنگ مو شکلاتی کاراملی و شکلاتی نسکافه ای برای شما یک انتخاب بسیار درست است ولی اگر رنگ پوست شما کمی گرم یا جو گندمی است و یا حتی پوستی سبزه دارید و به رنگ‌های شکلاتی و ترکیب آن علاقه مندید، بهتر است اندکی رنگ سرد مانند دودی و یا رنگ های دیگر هم پایه با رنگ موی شکلاتی را با رنگ موی اصلی ترکیب کنید و به رنگ مو شکلاتی مورد نظر برسید. 

فرمول رنگ مو شکلاتی

برای آنکه بتوانید رنگ مو شکلاتی درست کنید و به این رنگ برسید، لازم است این رنگ موها را با هم ترکیب کنید:

 • رنگ موی دودی شماره 7 به میزان 20 میل
 • رنگ موی طبیعی شماره 6 به میزان 30 میل
 • رنگ موی دودی شماره 6 به میزان 60 میل
 • رنگ موی شکلاتی متوسط به میزان 10 میل
 • اکسیدان شماره 2 به میزان 150 میل
 • واریاسیون نقره ای به میزان 15 سانت

برای رنگ کردن موهای خود با این رنگ، اول از همه این رنگ ها را با یکدیگر ترکیب کنید تا مخلوطی یکدست در اختیار داشته باشید. سپس از ساقه های موی خود کار را آغاز کنید و بعد از گذشت 20 دقیقه ریشه های موی خود را رنگ کنید. برای مدت 35 دقیقه صبر کنید تا رنگ روی موهای شما ثابت شود و بعد با آب ولرم و شامپوهای مخصوص رنگ مو سر خود را بشویید.

انواع رنگ مو شکلاتی همراه با فرمول 

 • رنگ موی شکلاتی مسی

ابتدا موهایتان را دکلره کرده و به پایه 7 یا 8 برسانید سپس یک چهارم از رنگ های نارنجی و W4 و K8 را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کرده و روی موهایتان گذاشته و پس از 45 دقیقه با نرم کننده شستشو دهید شما در این ترکیب میتوانید با تغییر نسبت های رنگ ها میزان تن شکلاتی و مسی را به سلیقه ی خود تغییر دهید.

 •  ‫رنگ موی شکلاتی تیره‬‎

بهترین ترکیب برای رنگ شکلاتی تیره 60 میل رنگ دودی شماره 6 و نصف آن یعنی 30 میل رنگ طبیعی شماره 6 به اضافه 20 میل رنگ دودی شماره 7 و 10 میل شکلاتی متوسط به همراه اکسیدان 2 به اندازه 150 میل و 15 سانتی متر واریاسیون نقره ای است.

 • رنگ موی قهوه ای شکلاتی

برای این رنگ هم باید موهایتان دکلره شود بعد از اینکه به پایه 8 رساندید رنگ های w6 و c6 و رنگ های شماره 1.3 و 7.31 و 10 میل واریاسیون نقره ای را با هم مخلوط کنید سپس به اندازه نصف این حجم رنگ اکسیدان به ترکیب اضافه کنید و روی موهای تان قرار دهید و پس از سپری شدن مدت زمان 35 دقیقه با نرم کننده شستشو دهید.

 • رنگ موی شکلاتی فندوقی

این رنگ هم احتیاج به دکلره دارد و همان پایه 8 مناسب است پس از آن رنگ های فندوقی به اندازه 5 میل و شکلاتی متوسط 40 میل ، دودی شماره 6 حدود 50 میل و واریاسیون نقره ای 10 سانت را با هم ترکیب کرده و اکسیدان 1 درصد به آن اضافه کنید و به مدت 35 دقیقه روی موهایتان بگذارید.

 • رنگ موی شکلاتی عسلی

این رنگ از طیف های روشن تر شکلاتی است و بسیار مناسب برای خانم های کمی سن دار تر است فقط لازم است که قبل از رنگ موهایتان را با رنگ سه صفر به پایه 6 برسانید سپس 70 میل رنگ عسلی شماره 7 ، 20 میل شکلاتی روشن، 30 میل دودی شماره 7، 5 سانت واریاسیون طلایی و 10 سانت واریاسیون نقره ای به همراه 130 میل از اکسیدان شماره 2 را ترکیب کرده به مدت 35 دقیقه بر روی مو بگذارید.

 • رنگ موی شکلاتی روشن

ابتدا موهایتان را به پایه 8 برسانید سپس 30 میل از رنگ های دودی شماره 8 و بژ روشن را با 20 میل از رنگ های شکلاتی متوسط و طبیعی 8 را با اکسیدان 1 درصد و مقدار خیلی کم واریاسیون نقره ای به اندازه ی 1 سانت مخلوط کرده و به مدت 35-40 دقیقه روی موهایتان بگذارید.

 • رنگ موی شکلاتی دودی

رنگ شکلاتی دودی احتیاجی به دکلره ندارد فقط کافیست رنگ دودی شماره 7 و طبیعی شماره 6 و شکلاتی متوسط و واریاسیون نقره ای را با اکسیدان 2 درصد مخلوط کنید حدود 40 دقیقه بر روی موهایتان بگذارید.

علاقه مندان جهت خرید انواع رنگ مو و مطالعه مقالات بیشتر در این رابطه می‌توانند به صفحه رنگ مو در سایت زیبالون مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سلامت و زیبایی | مد و لباس