اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990130476626668

گردهمایی، نشست خبری، جشن سالانه، همایش، کنفرانس و رونمایی لغو شد!

برگزاری رویداد آنلاین: «رویکردی به روز، در مسیر محبوبیت جهانی»

کد: 13990130476626668

https://bit.ly/34Q01NZ

، تهران , (اخبار رسمی): آینده به امروز نزدیک شد. همایش سالانه سازمان Adobe در سال 2020 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد رویداد رونمایی از تلویزیون جدید Samsung در رویدادی آنلاین انجام شد رویدادهای خلاقیت TED در مسیر برگزاری آنلاین این اخبار و تعداد رو به رشدی از اخبار مشابه، این روزها از رسانه‌های مختلف خبری منتشر می‌شود.

برگزاری رویداد آنلاین: رویکردی به روز، در مسیر محبوبیت جهانی!
برگزاری رویداد آنلاین: «رویکردی به روز، در مسیر محبوبیت جهانی»

این روزها دیگر در جهان شاهد برگزاری بسیاری از رویدادها، سمینارها و حتی رویدادهای رونمایی از برندهای برتر جهانی نیستیم. این رویدادها که با استفاده از استراتژی‌های مدیریت رویداد سازمان‌ها و به شکل باشکوهی برگزار می‌شد، در سایه یک ویروس جهانی قرار گرفته است. اما چه چیزی تغییر کرده است؟ آیا می‌توان گفت مدیریت رویداد دیگر یکی از تکنیک‌های موثر برای سازمان‌ها نیست؟ مسلما خیر!

آینده به امروز نزدیک شد

  • همایش سالانه سازمان Adobe در سال 2020 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد
  • رویداد رونمایی از تلویزیون جدید Samsung در رویدادی آنلاین انجام شد
  • رویدادهای خلاقیت TED در مسیر برگزاری آنلاین 

این اخبار و تعداد رو به رشدی از اخبار مشابه، این روزها از رسانه‌های مختلف خبری منتشر می‌شود. تکنیک برگزاری رویداد به صورت آنلاین یا مجازی توسط سازمان‌های بزرگ و کوچک، در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد اما شرایط بیماری همه گیر کرونا و لغو بسیاری از رویدادهای حضوری، زمینه رشد چشمگیر این تکنیک را رقم زده است.

تنها یک پلتفرم کافی نیست

اما استفاده از این تکنیک، در صورتی اثربخشی یک رویداد حضوری را خواهد داشت که بتوان تجربه یک رویداد کامل را برای مهمانان رویداد خود رقم زد. بدین صورت که مخاطبان امکان برقراری تعامل دو سویه و فرصت مشارکت فعال در رویداد را داشته باشند تا هم رویداد به کسب اهداف خود نزدیک‌تر شود و هم مخاطب تجربه خوبی را از رویداد داشته باشد.

دارا بودن یک پلتفرم قوی برای برگزاری رویداد، آن هم درست زمانی که تمامی نگاه‌ها به سمت شماست، امنیت خاطر شما را به همراه خواهد داشت. اما این کافی نیست! برای استفاده از این تکنولوژی، استراتژی، خالقیت، امکانات تولید و تولید محتوای ارزشمند مکمل یک پلتفرم قوی برای برگزاری رویداد بی نقص هستند.

مقرون به صرفه و چابک: نیاز امروزی سازمان‌های دولتی و خصوصی

چابکی و مقرون به صرفه بودن، دسترسی به مخاطبان در جای جای جهان و البته امکان خلق لحظات خوش در کنار هم از جمله مزایای استفاده از رویکرد برگزاری رویداد به صورت آنلاین است. به طور کلی با استفاده درست از این تکنیک، فرصت حضور در یک رویداد بدون محدودیت‌های جغرافیایی را خواهید داشت.

شما هم دعوتید

به منظور آشنایی بیشتر با مفهوم رویداد آنلاین و شرکت در رونمایی از یک سرویس جدید در این حوزه با عنوان «رویدادآنلاین» به عنوان اولین ارائه دهنده راهکار کامل برگزاری رویداد آنالین در صفحه اینستاگرام دپارتمان مدیریت رویداد کانون ایران نوین، اینجا کلیک کنید و یا به آدرس www.RooydadOnline.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون ایران نوین

شرکت تبلیغاتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]