اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901304767314662

فروشگاه اینترنتی هوشمند 19 کالا، گوشی موبایل را زیر قیمت بازار به فروش می‌رساند

بسته ویژه 19کالا جهت همدلی با مصرف‌کنندگان در روزهای آتی شکست کرونا

کد: 139901304767314662

https://bit.ly/2XKghi1

، تهران , (اخبار رسمی): گوشی موبایل با گارانتی 19 ماهه، رجیستر شده فقط با کد ملی یکتا با ارزانترین قیمت جهت همدلی با مصرف کنندگان توسط فروشگاه اینترنتی هوشمند 19کالا به مدت محدود ارائه می‌شود.

بسته ویژه 19کالا جهت همدلی با مصرف‌کنندگان در روزهای آتی شکست کرونا!
گوشی شیائومی

در راستای همدلی با مصرف‌کنندگان در روزهای نهایی شکست کرونا فروشگاه اینترنتی هوشمند 19کالا، به مدت محدود گوشی موبایل را زیر قیمت بازار به فروش می‌رساند. وجه تمایز 19کالا ارائه سیاست قیمت‌گذاری منحصر به فرد و بدون واسطه بوده و همواره توانسته تفاوت قابل توجهی در قیمت گوشی نسبت به بازار ارائه دهد. 

از‌این‌رو می‌تواند بهترین قیمت گوشی و فرصتی ویژه برای خرید گوشی در نظر گرفته شود.

 اما شرایط بهرمندی از بسته ویژه فروشگاه 19 کالا جهت همدلی با مصرف‌کننده‌گان در روزهای آتی شکست کرونا چیست؟ 

شرایط استفاده از بسته ویژه فروشگاه 19 کالا جهت همدلی با مصرف‌کننده‌گان در روزهای آتی شکست کرونا

1- فروشگاه 19 کالا در مجموع چهار مدل گوشی شیائومی را به همراه یک پک ویژه برای مصرف‌کنندگان در نظر گرفته است. علاوه بر  دریافت این پک ویژه شما می‌توانید این مدل‌ها را 20 درصد زیر قیمت بازار خریداری کنید. 

2- در واقع هر یک از خریداران می‌‎توانند تنها یک بار و با کد ملی خود مدل مورد نظر خود را خریداری کرده و سفارش خود را ثبت کنند. سفارش پیش از دو بار با یک کد ملی کنسل خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

19کالا

19 کالا که در کنار عرضه برندهای مطرح گوشی موبایل سامسونگ، اپل ، نوکیا، شیائومی، هواوی و سونی، خرید جهیزیه یا لوازم خانگی مدنظرتان از جمله تلویزیون، ساندبار، سینمای خانگی، آسیاب، خردکن، غذاساز، مخلوط کن، همزن، چرخ گوشت، گوشت کوب برقی، آب سردکن، آب مرکبات گیری، آب میوه گیری، قهوه ساز و اسپرسو ساز، چای ساز و کتری برقی، چندکاره، اتو، بخارشوی، جارو برقی را امکان پذیر کرده است. لوازم مورد نیاز برای تجهیز کالای دیجیتال شخصی یا مورد استفاده دراتاق کارتان نظیر لپ تاپ و لوازم جانبی دیجیتال یا پاور بانک، هدفون و هندزفری، اسپیکر، ماوس و کیبورد، کنسول بازی هم موجود بوده و در انتها اینکه لوازم آرایشی و بهداشتی با کیفیت را هم به شما عرضه می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]