اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901314768113662

سینما چوب فیدار استخدام می‌کند

کد: 139901314768113662

https://bit.ly/2zg15iJ

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سینما چوب فیدار برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت طراح سایت،سئو کار و بلاگر استخدام می‌کند.

سینما چوب فیدار  استخدام می‌کند
نمونه کار اجرا شده توسط شرکت سینما چوب فیدار دانشگاه علامه طباطبایی

شرکت سینما چوب فیدار با هدف فروش محصولات از راه دور، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای طراح سایت،سئو کار و بلاگر :

1-آشنایی با ورد پرس و سئو

2-وبمستر تولز

3- دیجیتال مارکتینگ

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت سینما چوب فیدار تولید صندلی آمفی تئاتر و سینمایی ، مشاوره طراحی و اجرای کامل سالن های سینما ، همایش ، سمینار ، آمفی تئاتر و همچنین تولید ادوات صوتی تمامی سالن ها در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت مبلمان و دکوراسیون است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سینما چوب فیدار

شرکت سینما چوب فیدار تولید و صادر کننده انواع صندلی های سینما ، صندلی همایش ، صندلی آمفی تئاتر و صندلی کنفرانس تجهیز کننده کامل انواع سالن های سینما ، آمفی تئاتر ، چند منظوره، همایش، سمینار ، کلاس های آموزشی و دکوراسیون های اداری اعم از تجهیز دکور سالن ، نصب صندلی سالن ، طراحی و مشاوره سالن ، صوت و تصویر سالن ها و نور عمومی و اختصاصی سالن ها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]