اطلاعات تماس
  • 021360*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902014773414269

اخذ نمایندگی محصولات خلاقیت محور آموزشی

کد: 139902014773414269

https://bit.ly/3ajVPXT

، (اخبار رسمی): می‌توان با دریافت نمایندگی داناکو، نمایندگی چرتکه، رباتیک، محصولات خلاقیت محور مانند مهندسی خلاقیت، روبیک، لیوان چینی و دیگر رشته‌ها و خدمات آموزشی را یکجا بدست آورد. تنوعی بی‌نظیر از محصولات و خدمات اموزشی داناکو که می‌تواند گزینه ایده آل و جذاب برای هر مرکز آموزشی باشد.

اخذ نمایندگی چرتکه ، رباتیک ، اوریگامی و سایر محصولات خلاقیت محور آموزشی
اخذ نمایندگی داناکو

دریافت نمایندگی یک موسسه آموزشی و یا شرکت محصولات آموزشی چه اهمیتی دارد؟

ممکن است شما مدیر یک مرکز آموزشی باشید که هر ساله در ایامی مانند دوران تابستان که کلاس های آموزشی پژوهشی کودکان و نوجوانان در اوج خود قرار دارد بخواهید دوره های آموزش چرتکه ، رباتیک ، خلاقیت ، اوریگامی و یا موارد مرتبط با آن را برگزار کنید. یا ممکن است مدیر یک مدرسه باشید که خواهان برگزاری دوره های آموزشی پژوهشی برای دانش آموزان خود است.

برنامه ریزی و داشتن ابزارهای مناسب لازمه اجرای این خدمات آموزشی است که البته تمام تلاش نیز بر اجرای آنها با نهایت کیفیت و منطبق با الگوهای نوین آموزشی است تا علاوه بر رضایت والدین، بتوان تاثیرات مثبت اموزشی آن را نیز مشاهده کرد.

با اخذ نمایندگی آموزشی کودکان می توان بسیاری از نیاز های اولیه را به راحتی فراهم نموده و نیز با دقت در انتخاب یک نمایندگی آموزشی کودکان ، کیفیت را هم داشته باشید. 

چگونه می‌توان یک نمایندگی آموزشی و یا شرکت آموزشی معتبر را پیدا کرد؟

شاید شما نیز بسیار به این فکر کرده اید که چگونه می توان از میان شرکت ها و موسسات آموزشی مختلف بهترین آنها را انتخاب کرد و مطمئنا گزینه ها و فاکتور هایی را در ذهن خود دارید ، از قبیل تنوع و قیمت پک های آموزشی ، هزینه شرکت در دوره های آموزشی مربیان ، خدمات متنوع آموزشی ، مسابقات و سایر گزینه ها که نقش مستقیم در انتخاب شما دارد.

گروه آموزشی پژوهشی داناکو با ارائه طیف وسیع و متنوع محصولات و خدمات آموزشی ، می تواند بهترین پشتیبان برای شما باشد .با دریافت نماینگی داناکو می توانید ،  اخذ نمایندگی چرتکه ، نمایندگی رباتیک ، اوریگامی ، لیوان چینی ، مهندسی خلاقیت ، ریاضی آسان ، دومینو ، پل ماکارونی ، هوافضا و دیگر محصولات با کیفیت را یکجا و با هم داشت و دیگر نگران تامین آنها نبود.

خدمات داناکو محدود به تولید کیت های آموزشی کودکان و نوجوانان نبوده و در کنار آن خدمات آموزشی مانند دوره های آموزش مربیان که به صورت آنلاین و یا حضوری برگزار می گردد نیز ارائه می شود.

همچنین داناکو هیچ درصد و یا بالاسری را از درآمد آموزشی نمایندگان خود دریافت نمی کند و این بخش از درآمد تماما برای آنهاست. همه محصولات نیز دارای تخفیف پایه نمایندگی و پلکانی با قیمت کاملا رقابتی و کیفیت بی نظیر بوده که در تهیه مواد و تولید محتوی آموزشی تمام دقت و کار کارشناسی انجام شده تا منطبق با آخرین متدهای آموزش کودکان و نوجوانان باشد.

شرایط دریافت نمایندگی شرکت محصولات کمک آموزشی داناکو

اعطا نمایندگی چرتکه ، رباتیک و سایر محصولات و خدمات داناکو علاوه بر مدیران مراکز مختلف آموزشی به مدرسین فعال در امر آموزش که اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی می کنند نیز تعلق می گیرد.آنها می توانند با دریافت نمایندگی یک موسسه آموزشی و یا شرکت معتبر ارائه دهنده محصولات خلاقیت داناکو علاوه بر دریافت پک های آموزشی مختلف با قیمت نمایندگی در دوره های مختلف آموزش مربیان نیز شرکت کنند.

در کنار این موارد فروشندگان اسباب بازی و بازی های فکری و تمامی افرادی که علاقمند به زمینه آموزشی کودکان و نوجوانان بوده و روحیه مستعد و پر تلاشی باشند می توانند نمایندگی داناکو را دریافت کنند.

علاه مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه اخذ نمایندگی داناکو، شروع به اخذ نمایندگی یکی از بهترین شرکت‌های اموزشی کرده و از محصولات و خدمات متنوع آموزشی آن با شرایط مناسب بهره مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آموزشی پژوهشی داناکو

گروه آموزشی پژوهشی دانش افروزان نوین آراز که به اختصار داناکو نامیده می شود,جهت گسترش و آموزش علوم نوین در سطوح آموزشی پایه بویژه دانش آموزان تشکیل گردید و تا کنون با بهره گیری از تجارب نیروهای خلاق و ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی موثر محصولات توانسته نمایندگی های متعددی را در سطح کشور اعطا نماید. خدمات داناکو مبتنی بر سیستم آموزشی کشور بوده و تمامی دوره ها و محصولات چه در بحث آموزشی و چه در فرآیند تولید کاملا کارشناسی شده و جلسات متعددی را تا نتیجه و ایجاد یک خروجی مناسب سپری می کند.

اطلاعات تماس
  • 021360*****
[نمایش اطلاعات]