اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902014773515054

نگران درمان بیماران خود در محیط منزل نباشید

اورژانس درمان در منزل آلام طب

کد: 139902014773515054

https://bit.ly/2wUypL7

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه درمان در منزل آلام طب طی 10سال گذشته توانسته خدمات درمانی ویزیت پزشک در منزل، آزمایش خون در منزل، تزریق سرم در منزل و کلیه خدمات پزشکی تخصصی را به همشهریان عزیز تهرانی ارائه کند.

اورژانس درمان در منزل آلام طب
اورژانس درمان در منزل آلام طب

موسسه درمان در منزل آلام طب با کلیه خدمات شامل اعزام پزشک و پرستار و انجام کلیه خدمات پزشکی ، از جمله ویزیت پزشک عمومی و متخصص ، تزریقات و پانسمان ، فیزیوتراپی و همه ی آزمایشات در منزل یا محیط کار به صورت شبانه روزی در نظر دارند تا آسایش و آرامش را برای بیماران و همراهان بیماران را فراهم آورند و به جای آنکه ساعت ها در مراکز درمانی منتطر بمانند تا بیمار او را معاینه کنند و خدمات پزشکی را انجام دهند پرسنل مجرب ما در سریع ترین زمان ممکن با بیش از ۱۰ سال تجربه درمنزل بر بالین بیمار حاضر می شوند و در محیط منزل درمان های مربوطه را انجام می دهند .

در ادامه بخش‌هایی از خدمات ضروری و اورژانسی موسسه معرفی شده است.

خدمات تزریقات در منزل

تزریقات امروزه به شیوه ای متداول برای درمان بیماری های مختلف محسوب میشود اما با توجه به اینکه خارج کردن بیمار از منزل و قرار گرفتن در ترافیک شهری خود باعث بروز مشکلات خواهد بود، این مجموعه تلاش کرده تا این امکان را به منزل آورده و مواردی همچون تزریق سرم در منزل،تزریقات و پانسمان در منزل،ویزیت پزشک و سایر خدمات پزشکی و پرستاری را به منزل آورده و در اسرع وقت این خدمات را در کلیه مناطق تهران ارائه کند به این صورت که در هر محله یا منطقه شهری چندین نفر از کارشناسان پرستاری مستقر بوده و در صورتی که تماسی برقرار و آدرس بیمار قطعی شود نزدیکترین پرسنل اعزام و در اسرع وقت خدمات مربوطه مثل تزریق سرم در منزل و سایر خدمات را ارائه می‌کند.

بیماران عزیز توجه داشته باشند که تزریق آمپول در همه انواع سرم ها مجاز نیست و تزریق داخل سرم نیازمند دانشیست که پرستاران و پزشکان آموزش لازم را دیده اند ،بعضا مشاهده شده تزریق اشتباه نوع خاصی از آمپول و در نوع خاصی از سرم باعث بروز خسارات جانی جدی به بیمار شده است،بنابراین سعی کنید در صورتی که برای درمان بیماری از تزریق سرم استفاده می کنید،این کار توسط کارشناسان پرستاری انجام شود.

آزمایش خون در منزل

انجام آزمایش خون با توجه به اینکه امروزه با مشغله کاری و عدم دسترسی کافی به خدمات آزمایشگاهی به تعویق خواهد افتاد دغدغه بسیاری از خانواده ها شده و خیلی برای ما راحت تر خواهد بود اگر در منزل یا محل کار خود بدون هدر رفتن وقت آزمایش خون را در منزل با رعایت اصول کلی انجام و در اسرع وقت جواب را دریافت کنیم. لذا این امکان را برای همشهریان عزیز تهرانی فراهم کرده‌ایم تا تنها با یک تماس آزمایش خون را در منزل یا محل کار شما انجام و پس از ارسال به آزمایشگاه فوق تخصصی جواب را در اسرع وقت به شما ارائه و مشاوره پزشکی رایگان را در اختیار شما گذاشته بنابراین با یک تیر دو نشان خواهید زد و هم آزمایش خون را انجام دادید و هم مشاوره پزشکی دریافت خواهد کرد.

 اگر برای دریافت جواب آزمایش بیمار خود عجله دارید و بیمار شما اورژانسی است میتوانید با شماره های ارائه شده تماس بگیرید پرسنل مرکز آلام طب در اسرع وقت بربالین بیمار شما حاضر شده و پس از انجام آزمایش خون در اسرع وقت نمونه مربوطه را به آزمایشگاه رسانده و در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد به صورتی که تعجب خواهید کرد

سوند ادراری در منزل

بیمارانی که برای دفع ادرار با مشکل مواجه هستند و در اثر بزرگ شدن غده پروستات در آقایان اصولاً اختلاس ادراری را شاهد هستیم که در صورت عدم تخلیه به موقع مثانه با برگشت ادراری به کلیه شاهد آسیب به بافت کلیه خواهیم بود و هیدرونفروز شایع ترین عارضه اختلاس ادراری است بر همین اساس شاید در منزل با این مسئله مواجه باشید لذا توصیه تیم پزشکی ما ابتدا مشورت با پزشک و سپس سوند گذاری در منزل است

پانسمان در منزل

انجام پانسمان در منزل با استفاده از وسایل کاملا استریل و با بهره از کارکنان پرستاری و تخصصی به صورت شبانه روزی و انجام تعویض پانسمان و کشیدن بخیه در منزل با رعایت اصول کاملا استریل ،تزریقات و پانسمان در منزل بدون نیاز به مراجعه در مراکز درمانی با استفاده از افراد متخصص انجام می‌شود.

درمان زخم بستر در منزل

درمان زخم بستر عمیق در منزل نیازمند به کارگیری روش درمانی مناسب و تغذیه قوی و مصرف آنتی بیوتیک طبق جواب کشت زخم است و نباید از روش های سنتی و غیر استریل در درمان زخم استفاده کرد. درمان زخم نیاز به بکار گیری روند تخصصی بوده که از عهده همه افراد بر نمی آید و پیش بردن روند علمی در درمان زخم باعث بهبودی سریع و از بین بردن عفونت و ترشح زخم خواهد بود . اگر روی زخم بستر بیمار به صورت پوست دباغی شده سیاهی یا همان بافت نکروزه ایجاد شده بود این یعنی زخم بستر بیمار عمیق بوده و نیاز به جراحی و برداشت بافت نکروزه وجود دارد. 

خود درمانی و عدم مراجعه به پزشک درمان زخم را به تعویق خواهد انداخت،تصمیم با شماست انتخاب روش اصولی و بهبودی زخم یا انتخاب روش غیر علمی و آسیب بیشتر.

درمان تخصصی زخم بستر در منزل توسط پزشک و پرستار و درمانگر زخم های بستر با استفاده از پانسمان های نانو انجام کشت زخم و کشت خون در منزل و جواب دهی قطعی در خصوص نوع عفونت و درمان اصولی بیمار.

تخصص این مجموعه درمان زخم در منزل با استفاده از پانسمان‌های کامفیل است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آلام

موسسه درمان در منزل آلام طب با حضور پرستاران و پزشکان با بیش از 10 سال تجربه آماده درمان بیماران ناتوان در منزل است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی