اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902024774213280

جدیدترین مدل و طرح ساعت دیواری بزرگ

کد: 139902024774213280

https://bit.ly/2VSirK6

، تهران , (اخبار رسمی): ساعت دیواری، بی شک یکی از پرکاربردترین مدل‌های ساعت به شمار می‌رود که سابقه استفاده از آن به سال‌های بسیار دور برمی‌گردد. کاربرد وسیع ساعت‌های دیواری باعث شده است تا در سال‌های اخیر علاوه بر وظیفه نمایش دقیق زمان، جنبه‌های دکوراتیو آن نیز مدنظر قرار گیرد.

جدیدترین مدل و طرح ساعت دیواری بزرگ
ساعت دیواری بزرگ-زمانسرا

جدیدترین مدل و طرح ساعت دیواری بزرگ

سبک طراحی ساعت دیواری خانه شما چه شکلی است؟ کلاسیک یا سلطنتی ؟ در هر خانه چندین ساعت دیواری وجود دارد که برای اتاق های خواب ، آشپزخانه و اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرند. هرکدام طرح و مدلی دارند که زیباترین و شیک ترین ساعت خانه روی دیوار سالن پذیرایی نصب می شود .

امروزه در بازار هزاران طرح و مدل از ساعت های دیواری بزرگ و کوپک مخصوص اتاق پذیرایی و نشینمن موجود است که خریداران با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و سلیقه شخصی از میان آنها مدلی را انتخاب می کنند.

ساعت دیواری، بی شک یکی از پرکاربردترین مدل های ساعت به شمار می رود که سابقه استفاده از آن به سال های بسیار دور برمی گردد. کاربرد وسیع ساعت های دیواری باعث شده است تا در سال های اخیر علاوه بر وظیفه نمایش دقیق زمان جنبه های دکوراتیو آن نیز مدنظر قرار گیرد افزودن جلوه های مدرن و خلاقانه در طراحی ساعت های دیواری مصداق بارزی از همین موضوع است.

کیفیت، کارایی، تناسب طراحی با فضا، ابعاد و اندازه از جمله نکاتی است که می بایست در هنگام خرید ساعت دیواری به آن توجه شود.

ساعت دیواری ها در گذشته فقط به عنوان یک وسایل نشان دهنده ی زمان استفاده میشود و هیچ اهمیتی به زیبایی آن نمیدادند اما امروزه این ساعت ها در انواع طرح و سبک های مختلف طراحی شده اند که میتوانید با توجه به سبک دکوراسیون خانه و سلیقه ی خود ساعت دیواری را انتخاب کنید.

ساعت دیواری را میتوانید در همه ی بخش های خانه و ادارات استفاده کنید پس اگر ساعت را در فضاهای بزرگ مانند هتل و رستوران و اتاق پذیرایی خانه قرار میدهید ساعت های بزرگ با اعداد بزرگتر انتخاب کنید تا خواندن ساعت در فاصله ی زیاد راحت و بدون مشکل باشد.ساعت دیواری تزئینی با ابعاد بزرگ در فضاهای بزرگی مانند اتاق پذیرای بیشتر باعث جلب توجه شده و زیبایی آن جا را بیشتر میکند. در انتخاب ساعت دیواری به چند نکته بیشتر توجه کنید در هنگام خرید ساعت دیواری تزئینی به سبک خانه ی خود و سایر وسایل های خانه نیز توجه کنید تا با توجه به سایر وسایل های موجود در خانه بهترین ساعت را انتخاب کنید.

جدیدترین مدل و طرح ساعت دیواری بزرگ

سبک طراحی ساعت دیواری خانه شما چه شکلی است؟ کلاسیک یا سلطنتی ؟ در هر خانه چندین ساعت دیواری وجود دارد که برای اتاق های خواب ، آشپزخانه و اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرند. هرکدام طرح و مدلی دارند که زیباترین و شیکترین ساعت خانه روی دیوار سالن پذیرایی نصب می شود .

چگونه یک ساعت دیواری تزئینی مناسب برای دکوراسیون خانه ی خود انتخاب کنیم؟

در هنگام خرید ساعت دیواری فقط ظاهر آن را در نظر نگیرید سایر وسایل هایی که در خانه ی خود دارید را نیز در نظر بگیرید برای مثال هماهنگ بودن ساعت با دکوراسیون خانه ی شما تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه دارد و اگر ساعت را با سایر وسایل های خانه ست نکنید علاوه بر اینکه هیچ تاثیری در زیبایی خانه ندارد بلکه باعث کاهش زیبایی دکوراسیون خانه ی شما نیز میشود. برای انتخاب هر وسایلی در خانه باید چند قواعد و نکته را به یاد داشته باشید تا بهترین وسایل را برای خانه ی خود بخرید. ساعت‌های فانتزی با دکوراسیون‌های پر نقش و نگار و فرش‌های رنگارنگ ایرانی هم‌خوانی بیشتری دارد و اگر از فرش‌های مدرن، مبلمانی بدون خراطی‌های پر نقش استفاده می‌کنید، ساعت‌های مدرن با عقربه‌ بلند انتخاب مناسب‌تری برای دکوراسیون شماست.

اما اگر دکوراسیون ساده ای برای خانه ی خود انتخب کرده اید از ساعت های ساده و بدون طرح استفاده کنید. در محیط های رسمی و اداری استفاده از ساعت های تزئینی پیشنهاد نمیشود ساعت ساده دکوراسیون  خانه های ساده وادارات و شرکت ها را تکمیل میکند. در هنگام خرید ساعت تزئینی به محیط آن و سایر وسایل های خانه نیز توجه کنید همچنین امروزه ساعت هارا طوری طراحی کرده اند که بیشتر جنبه ی تزئینی دارد پس میتوانید با توجه به سبک خانه ی و سلیقه ی خود ساعت را انتخاب و خرید کنید.

 زمانسرا  یک فروشگاه آنلاین عرضه کننده ی ساعت های دیواری  است. که فعالیت آن فروش انواع ساعت های دیواری در سبک های مختلف به صورت عمده و تک فروشی است. در حال حاضر دارای یک شعبه فروش با مدیریت جناب حیدری است. همچنین زمانسرا آماده عقد قرار داد با شرکت ها ، مدیران و فروشگاه ها برای عرضه عمده محصولات است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زمانسرا

زمانسرا یک فروشگاه آنلاین عرضه کننده ی ساعت های دیواری است که فعالیت آن فروش انواع ساعت های دیواری در سبک های مختلف به صورت عمده و تک فروشی است.در حال حاضر دارای یک شعبه فروش با مدیریت جناب حیدری است. همچنین زمانسرا آماده عقد قرار داد با شرکت ها مدیران و فروشگاه ها برای عرضه عمده محصولات می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]