اطلاعات تماس
  • 071527*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902024774314912

معرفی برند آرایشی معتبر واو

کد: 139902024774314912

https://bit.ly/3cS8qTN

، لامرد , (اخبار رسمی): برند وو «VOV» پیشگام آرایش رنگی در کره‌ی جنوبی است. وو در سال ۱۹۸۵ در سئول راه اندازی شد تا پیشرو سبک آرایش رنگی (آرایشی مدرن و شیک به تقلید از غربی‌ها) را به عموم مردم جهان بنمایاند و در واقع به رواج آرایش به معنای واقعی بپردازد.

معرفی برند آرایشی معتبر واو
محصولات کره ای VOV

محصولات آرایشی و بهداشتی کره ای vov به آرایش رنجی معروف هستند. این برند از قوی ترین برندهای کره ای محسوب می شود.

برند ووVOV پیشگام آرایش رنگی در کره ی جنوبی است. وو در سال ۱۹۸۵ در سئول راه اندازی شد تا پیشرو سبک آرایش رنگی (آرایشی مدرن و شیک به تقلید از غربی ها) را به عموم مردم جهان بنمایاند و در واقع به رواج آرایش به معنای واقعی بپردازد.

VOV یک نام تخصصی تجاری برند آرایشی است که نه تنها مطابق با معیارهای زیبایی است، بلکه با روانشناسی بانوان و سبک زندگی آنان ، به آن ها برای کشف جذابیت درونشان کمک کرده است.

کمپانی VOVمحصولات خود را با قیمت مناسب ارائه می دهد و به عرضه ی رنگ های مد روز و مدرن می پردازد. از محصولات مهم این برند می توان به کانسیلر، پنکک و کرم پودر اشاره کرد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین هفت و یک

فروشگاه اینترنتی هفت و یک، محلی برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی،لوازم زینتی و پوشاک مورد نیاز با قیمت مناسب است. از ویژگیهای هفت و یک می توان به تضمین اصالت کالا، ۷ روز ضمانت بازگشت، مشاوره تخصصی و تخفیفات متنوع اشاره نمود، سایت هفت و یک با کاربردی ساده اما قدرتمند و با محتوای بروز در سطح کلاس جهانی، تلاش نموده است رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را فراهم آورد. علاوه بر آن در مجله اینترنتی هفت و یک می توانید از مقالات تخصصی و آموزشی در حوزه زیبایی، سلامت و پوشاک و مد بهره مند شوید. هدف ما ایجاد لبخند رضایت بر روی لبان شماست.

اطلاعات تماس
  • 071527*****
[نمایش اطلاعات]