اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902024775213239

راهنمای انتخاب رنگ مو برای عروس

کد: 139902024775213239

https://bit.ly/3bAjULG

، (اخبار رسمی): روز عروسی هر دختری یکی از مهمترین روزهای زندگی او محسوب می‌شود و برای آن از قبل برنامه ریزی زیادی انجام می‌شود از جمله انتخاب رنگ مو. رنگ مو یکی از مواردی است که در چهره بسیار قابل توجه است اگر از قبل تجربۀ رنگ مو ندارید راهنمایی‌های لازم برای انتخاب بهترین رنگ مو برای عروس باید مورد توجه قرار گیرد.

راهنمای انتخاب رنگ مو برای عروس
راهنمای انتخاب رنگ مو برای عروس

هایلایت‌های بالیاژ معمولا نخستین انتخاب آرایشگرهای حرفه‌ای برای رنگ مو عروس‌هاست. اما چرا؟ دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد. بالیاژ هم نوعی هایلایت یا مِش‌کردن موهاست که تمرکز آن در رنگ‌آمیزی، معطوف به بخش‌های وسط و پایینی مو است. در واقع، ریشه‌های مو کمی تیره‌تر از بخش‌های دیگر آن می‌شوند و شما می‌توانید با رنگ ‌مو روشن، بدون وجود هیچ قانون خاصی، هر ناحیه‌ای از موها را رنگ کنید. رنگ‌های روشن را در رنگ‌کردن بخش‌های وسط و پایین موها به کار می‌برید و جلوه‌ای بسیار زیبا روی موهایتان ایجاد می‌شود.

بالیاژ هم به موها حجم و بُعد می‌دهد و هم باعث می‌شود تا جزئیات مدل شینیون یا هر مدل دیگری که روی موها پیاده می‌شود، بیشتر به چشم بیاید؛ ضمن اینکه ظاهر موها طبیعی باقی می‌ماند و چهره عروس به‌هیچ‌عنوان دچار حالت مصنوعی نمی‌شود.

مدل‌های متنوعی از بالیاژ متناسب با مدل صورت و موهای عروس وجود دارد. اگر دوست داشته باشید که درجه روشنیِ موهایتان بیشتر باشد، باید دسته‌ها و رشته‌های بیشتر و کم‌تعدادتری از موها را رنگ کنید و رنگ را نزدیک‌تر به ناحیه ریشهٔ موها بزنید.

طیف‌های رنگ مو که در بالیاژ مو استفاده می‌شود بسیار متنوع است و می‌تواند بلوند، قهوه‌ای، قرمز و… باشد. ضمن اینکه می‌توان در بالیاژکردن، هر اندازه از طول موها را هم رنگ کرد. هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. پس در راهنمای انتخاب رنگ مو برای عروس به شما توصیه می‌شود که به بالیاژ موها فکر کنید.

نکات نهایی برای انتخاب رنگ مو برای عروس 

برنامه‌ریزی‌های قبلی و پیش‌بینی‌های لازم در فرایند انتخاب بهترین رنگ مو برای عروس بسیار مهم است. مثلا اگر قرار است موهایتان را هایلایت کامل کنید، باید این مدل را از قبل، روی موها اجرا کنید تا مطمئن شوید که نتیجه خوب خواهد شد و انسجام در رنگ بخش‌های مختلف حفظ می‌شود.

استفاده از اکستنشن‌ها هم باید از قبل برنامه‌ریزی شود؛ یعنی موهای مصنوعی اضافی که قرار است به موهای سرتان اضافه شود باید ازنظر جنس و رنگ از قبل بررسی شوند تا در روز موعود، آسیب و اذیتی به وجود نیاورند. نکات این‌چنینی را در انتخاب بهترین رنگ مو برای عروس در نظر بگیرید.

اگر به موارد زیر هم توجه کنید، ضرر نخواهید کرد:

  • همهٔ خانم‌ها موهایی سالم و ابریشمی ندارند. توصیه ما برای موهای خشک و آسیب‌دیده این است که رنگ‌های تیره را انتخاب کنید تا آسیب‌های مویتان را کمتر نشان بدهد.
  • انتخاب رنگ مو به موارد مختلفی وابسته است؛ اما یادتان باشد که رنگ‌های خیلی روشن باعث می‌شوند نگاه‌ها فقط به‌سمت موهای شما جلب شود و مثلا لباس زیبایتان دیده نشود: لباسی که مدت‌ها گشته‌اید تا پیدایش کنید؛ پس اگر رنگ‌های روشن مو به نقطه اوج ظاهرتان تبدیل می‌شود، باید در انتخابشان تجدیدنظر کنید.

علاقه مندان می‌توانند برای مشاهده اشتباهات رایج در انتخاب رنگ مو برای عروس و خرید رنگ مو با کیفیت به مقاله رنگ مو در سایت زیبالون مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]