اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902034777512957

معرفی بهترین کتاب‌ها و منابع واژگان آیلتس

کد: 139902034777512957

https://bit.ly/3eNI8nC

، تهران , (اخبار رسمی): منابع آیلتس فراوانی وجود دارد اما اینکه کدام یک از منابع آیلتس مناسب هستند، کمی کار دشواری است. در ادامه ۵ منبع اصلی یادگیری لغت برای آمادگی آزمون آیلتس بررسی شده است.

معرفی بهترین کتاب ها و منابع واژگان آیلتس
معرفی بهترین کتاب‌ها و منابع واژگان آیلتس

 آزمون آیلتس چهار مهارت listening، speaking، reading و writing را ارزیابی کرده و نمره‌ای بین ۱ تا ۹ را به شرکت‌کنندگان این آزمون اعلام می‌کند. به عبارت دیگر در امتحان آیلتس، بر خلاف آزمون‌های سنتی زبان، هیچ بخش مجزایی برای ارزیابی دانش گرامر یا لغات انگلیسی وجود ندارد. علیرغم این، یادگیری گرامر، لغت و تلفظ استاندارد انگلیسی برای گرفتن نمره‌ی قابل قبول در آیلتس لازم و ضروری است.

در واقع فهم فایل‌های صوتی بخش listening، متن‌های بخش reading، و همچنین سئوالات پرسیده در کلیه بخش‌ها ارتباط مستقیم با دانش لغت انگلیسی دارد. از طرفی، تولید جملات صحیح در بخش writing و speaking و توانایی بیان آنچه در ذهن داوطلبین می‌گذرد، بدون دانستن لغات انگلیسی در سطح متوسطه به بالا، امکانپذیر نخواهد بود.

Vocabulary for IELTS

کتاب Vocabulary for IELTS در دو سطح متوسطه و پیشرفته برای آموزش لغات انگلیسی بر اساس تحقیقات دانشگاه کمبریج تهیه و تنظیم‌ شده است. مطالعه این‌ کتاب به داوطلبین آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال توصیه می‌شود. این کتاب لغت آیلتس حاوی نکات آموزشی مربوط به اشتباهات رایج و نمونه سئوالات آیلتس آکادمیک و جنرال در کلیه مهارتها بوده و نکات کلیدی برای موفقیت در آزمون آیلتس را همراه با تکنیک ها و استراتژی حفظ کردن لغات انگلیسی آموزش می‌دهد. این کتاب دارای پاسخنامه بوده و در نتیجه قابل استفاده به صورت خودآموز است.

Focus on Vocabulary

مجموعه کتاب Focus on Vocabulary  در دو سطح متوسطه و پیشرفته جهت تقویت لغات زبان انگلیسی طراحی شده است. کتاب اول این مجموعه برای زبان آموزان سطح Intermediate و Upper-Intermediate  مناسب بوده و برای یادگیری لغاتی که نه فقط در مکالمات روزمره بلکه در رمان‌ها، روزنامه‌ها، فیلم‌ها، و همچنین در فضای اجتماعی و محل کار نیز استفاده می شوند، کاربرد دارد. مطالعه این کتاب به داوطلبین آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک توصیه می‌شود.

Essential Words for the IELTS

کتاب واژگان ضروری آیلتس با عنوان Essential Words for the IELTS یکی از مهمترین منابع لغت برای شرکت در آزمون آیلتس است. لغات در این کتاب در قالب متن و تمرین ارائه شده است و این امر باعث یادگیری و ماندگاری بهتر لغات در ذهن می شود. علاوه بر این، امکان تمرین استفاده از لغات در تمامی مهارت های آیلتس در این کتاب وجود دارد. این کتاب شامل ۶۰۰ لغت متداول در آزمون آیلتس همراه با معنی، مثال و تمرینهای متنوع است که بر اساس موضوعات آزمون آیلتس بخش‌بندی شده‌اند. این کتاب لغت آیلتس حاوی استراتژی‌های عملی یادگیری لغات انگلیسی بوده و قابل استفاده به صورت خودآموز است.

۱۱۰۰ Words You Need to Know

کتاب ۱۱۰۰ واژه به افرادی که نیاز به تقویت دایره لغات زبان انگلیسی دارند به ویژه داوطلبین آزمون آیلتس توصیه می شود. تمامی لغات در قالب جملات انتخاب شده از رمان، نمایشنامه، شعر و یا حتی مقالات جذاب روزنامه‌ها و برنامه‌های محبوب تلویزیونی گنجانده شده و بدین ترتیب، زبان آموزان با زبان انگلیسی واقعی (authentic English) آشنا می شوند.

این کتاب دارای برنامه هفتگی جهت مطالعه لغات بوده و در کنار آموزش معنی همراه با تمرینها و مثالهای متنوع، تلفظ لغات را نیز آموزش می‌دهد. آموزش یک اصطلاح به صورت روزانه و بخش review هفتگی از ویژگی‌های خاص این کتاب است. کتاب ۱۱۰۰ واژه همراه با پاسخنامه بوده و در نتیجه قابل استفاده به صورت خودآموز است.

English Collocations in Use

مجموعه کتاب English collocations in use در دو سطح intermediate و advanced برای زبان آموزان متوسطه و پیشرفته طراحی شده است. هدف این کتاب آموزش ترکیب کلماتی است که معمولا با هم در جملات استفاده می شوند و یادگیری شان برای صحیح انگلیسی صحبت کردن اهمیت فراوانی دارد. مطالعه این کتاب به داوطلبین آزمون های بین المللی مانند آیلتس توصیه می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]