اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902034778213239

بهترین کرم صورت برای از بین بردن جای جوش

کد: 139902034778213239

https://bit.ly/3azhcVd

، (اخبار رسمی): برای درمان جای جوش صورت روش‌های زیادی وجود دارد که یکی از این روش‌ها استفاده از انواع کرم صورت ضد جوش و آکنه است. در ادامه بهترین کرم صورت ضد آکنه بررسی شده است.

بهترین کرم صورت برای از بین بردن جای جوش
بهترین کرم صورت برای از بین بردن جای جوش

جای جوش روی صورت یکی از مشکلات بزرگ برای خانوم ها است که فکر استفاده از بهترین کرم جای جوش به ذهن آن ها می رسد.هیج جیز ازاردهنده تر از جای جوش روی پوست نیست.جای جوش معمولا بعد از مدتی تیره می شود و یا به صورت چاله می شود.جای جوش میواند باعث اسیب رساندن هر پوستی و در هر سنی شود.جای جوش ممکن است هفته ها یا ماه ها یا شایدم بیشتر طول بکشد تا از بین برود. جای جوش های خفیف خود به خود بعد هفته ها از بین میرود ولی جای جوش عمیق ممکن است برای تمام عمر باقی بماند.

بطور کلی جای جوش (اسکار آکنه) را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد:

  • اسکارهای فرو رفته یا آتروفیک
  • اسکارهای برجسته یا هیپرتروفیک

اغلب ضایعات آکنه سبب اسکارهای فرو رفته می‌شوند که آن‌ها را می‌توان به سه دسته از نظر ظاهری تقسیم کرد. این تقسیم بندی بسیارمهم است چرا که درمان اسکار بسته به نوع آن و شکل اسکار تفاوت می‌کند.

  • اسکارهای دره ای شکل یا rolling scar: بصورت نواحی موجدار و فرورفته 4 تا 5 میلی متری یا بیشتر هستند. در واقع یک ظاهر موجدار را به صورت فرد می‌دهد. عمق کم و دهانه پهن دارند.
  • اسکارهای واگنی یا boxcar: بشکل نواحی فرورفته کم عمق یا عمیق با جدار مشخص و زاوبه راست در گوشه‌های آن شبیه واگن قطار مشخص می‌شوند.
  • اسکارهای چکشی یا ice pick: بصورت فرورفتگی‌های تیز و عمیق در صورت که همانند فرو رفتن نوک چکش در پوست است.

پن کنترل کننده چربی آکنه زوم فیس دوکس (Face Doux)

دارای خاصیت پاک کنندگی قوی
کنترل کننده چربی پوست
جمع کننده منافذ باز پوست
حفظ اکوسیستم طبیعی پوست
کمک به رفع آکنه و کومدون های سرسیاه و سرسفید
مناسب پوست‌های چرب و جوش دار

کرم صورت ضدجوش کترل بایورگا (Ketrel)

کترل یکی از اسامی تجاری کرم صورت پوست لک دار خصوصاً لک‌های ناشی از جای جوش و زخم است. عمل کرد کترل به صورت لایه برداری بوده و از این طریق اقدام به از بین بردن جای جوش می‌کند. کترل برای‌ درمان‌ موضعی‌ آکنه‌ ولگاریس‌ به‌کار می‌رود. به‌علاوه‌ از این‌ کرم گهگاه‌ در درمان‌اختلالات‌ کراتین‌سازی‌ (پسوریازیس‌، ایکتیوز لایه‌ای‌ و کراتوز فولیکولی‌) وزگیل‌های‌ صاف‌ نیز استفاده‌ می‌شود. همچنین از کرم صورت ضد جوش کترل می‌توان جهت لایه برداری پوست استفاده کرد.

کرم صورت ضدجوش رژودرم (rejuderm)

اسکارهای فرورفته بر اثر عوامل مختلفی به وجود می‌آیند. جوش یا آکنه، بخیه، بریدگى، سالک و آبله مرغان می‌توانند اسکارهای فرورفته و یا ترکیبی ایجاد کنند. اسکارهای ترکیبی شامل بخش‌های برجسته و فرورفته هستند. کرم صورت ضدجوش رژودرم بر اِسکارهای گودرفته اثر مطلوبى دارد؛ ولى موجب ترمیم کامل در تمام آن‌ها نمى‌شود، زیرا اندازه و رفتار این اسکارها بسیار متغیر است.

روش مصرف: کرم صورت ضدجوش رژودرم را باید به اندازه‌اى برداشت که به مدت 1.5 دقیقه بتوان آن را روی سطح مورد نظر ماساژ داد. بعد از آن، مقدار بسیار کمی پماد آلفا را روی موضع قرار داده و به آرامی و بدون فشار ماساژ دهید. مقدار پماد باید در حدی باشد که فقط یک لایه‌ی روغنی زیر انگشتان احساس کنید. یک دقیقه ماساژ کافی است.


کرم صورت ضد جوش و ضد لک کالی بل (CALLIBELLE)

این کرم صورت با میکانیزمی که دارد از هر نوع لکهای قهوه ای‌ای پوست را درمان و همچنین از بوجود آمدن لک‌ها جلوگیری می‌کند. فاقد هیدروکینون است که برای انواع پوست‌ها مناسب است. این کرم روشن کننده پوست‌های کدر است که همواره دارای ضد آفتاب هم است.

این کرم صورت با لایه برداری حرفه ای‌ای باعث محرک بازسازی سلولی پوست می‌شود که باعث از بین رفتن لک‌های صورت می‌شود. کرم ضد لک کالی بل بعلت نداشتن هیدروکینون و زینک اکسید، بعد از درمان لک‌ها برنمی‌گردد.

ژل آنتی آکنه صورت سینره

این ژل دارای ساختاری سبک و جذب سریع است و در فرمولاسیون آن از موادی استفاده شده است که تقویت کننده سیستم محافظتی طبیعی پوست بوده و به صورت چند جانبه با مکانیزم های مختلف در رفع علل زمینه ای ایجاد کننده آکنه مؤثرند.

کاربرد:

رفع جوش‌های سر سیاه، قرمز و التهابی با اثر طولانی مدت
التیام بخش و ضد التهاب
پیشگیری از ایجاد جوش‌های جدید
کمک به از بین بردن جای جوش
تقویت سیستم دفاعی پوست جهت جلوگیری از رشد باکتری‌های مولد جوش
حاوی مواد مرطوب کننده جهت پیشگیری از خشکی پوست

سایت زیبالون نیز انواع دیگر کرم صورت ضد جوش را به طور کامل در مقاله کرم صورت توضیح داده است. افراد می‌توانند جهت خرید کرم صورت و اطلاع از قیمت محصولات به سایت zibaloun.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]