اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902034778312729

معرفی لوله داربستی

کد: 139902034778312729

https://bit.ly/3eLMsUB

، تهران , (اخبار رسمی): لوله داربستی نوع خاصی از لوله‌های صنعتی است، همانطور که از نام این محصول مشخص است برای پیاده سازی و اجرای داربست از آن استفاده می‌شود، به همین دلیل برای خرید حتما باید توجه داشته باشید که محصولی با کیفیت خریداری کنید

معرفی لوله داربستی
معرفی لوله داربستی

لوله داربستی نوع خاصی از لوله های صنعتی است، همانطور که از نام این محصول مشخص است برای پیاده سازی و اجرای داربست از آن استفاده میشود، به همین دلیل برای خرید حتما باید توجه داشته باشید که محصولی با کیفیت خریدازی کنید، چون استفاده از محصولات بی کیفیت میتواند باعث بروز خسارت های جبران ناپذیر شود.

از آنجایی که پرکاربردترین نوع این لوله نوع 5 سانتی متری آن است، با نام لوله 5 نیز شناخته میشود، در ادامه این نوشته مشخصات فنی این محصول را بررسی میکنیم، همچنین برای اطلاع از قیمت لوله داربستی میتوانید به وبسایت فولاد فیدار مراجعه کنید.

داربست چیست؟

داربست به سازه ای فلزی گفته میشود که جهت دسترسی به بخش هایی از ساختمان که احتمال دسترسی به آنها وجود ندارد، معمولا ارتفاع بیشتر از 2 متر استفاده میشود.

این سازه ها معمولا با لوله های با قطر 5 سانتی متر و با طول 3 تا 6 متری تشکیل شده است و با توجه به کاربردی که برای آنها در نظر گرفته میشود، در دو نوع سبک و سنگین استفاده میشوند، انواع سنگین دارای مقاومت بیشتری در مقایسه با انواع سبک هستند. برای متصل کردن لوله های داربستی به هم از لوازم داربست استفاده میشود.

لوله داربستی چیست؟

لوله داربستی نوعی لوله صنعتی است، لوله صنعتی به لوله هایی گفته میشود که هیچ گونه سیالی از آنها عبور نمیکند، به همین دلیل هم به هیچ وجه مورد ازمایش گاز و آب قرار نمیگیرد، و نمیتوان از آنها در کاربردهای عبور سیالات و... استفاده کرد.

معرفی انواع داربست‌ها

داربست چکشی ستاره: داربست های چکشی ستاره از مهار های افقی و قائم تشکیل شده است که برای نصب و راه اندازی به آچار نیاز ندارند. به همین دلیل هم در مهار بندی نیازی به کارگر ماهر ندارند و میتوان به سادگی آنها را جابه جا کرد.

داربست مثلثی: این نوع از فریم های مثلثی ساخته شده است که به دو صورت نر و ماده ساخته و بهم متصل میشوند، از مزیت های این نوع نیز میتوان نصب و جا به جایی ساده آنها را نام برد.

داربست چکشی کاسه ای: این نوع از پایه های قائم به همراه مهارهای افقی ساخته شده است، از مهمترین مزیت های این نوع میتوان به قابلیت توسعه و عدم نیاز به مهار بندی و... در ارتفاعات زیاد اشاره داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فولاد فیدار

شرکت پترو فولاد فیدار با بیش از 19 سال سابقه فروشگاهی با عنوان تاپ متال در تهیه وتامین انواع آهن الات صنعتی و ساختمانی و آلیاژی فعالیت خود را آغاز کرد واز سال 1392 این مجموعه فعالیت خود را با عنوان شرکت پترو فولاد فیدار ادامه داد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]