اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902044779215023

استخدام

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند

کد: 139902044779215023

https://bit.ly/2VC6d9j

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایمن موج هوشمند برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت کارشناس سئو استخدام می‌کند.

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند
ایمن موج هوشمند

شرکت ایمن موج هوشمند با هدف ارتقاء سطح فعلی، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای کارشناس سئو 

1- مسلط به وردپرس

2-تحصیلات مرتبط

3- زبان انگلیسی قوی

4-منظم و مسئولیت پذیر

افراد واجد شرایط می‌توانند پس از رویت وب سایت مجموعه رزومه و درخواست خود را به واتساپ مندرج در وب سایت ارسال نمایند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت ایمن موج هوشمند  ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری ( لایت باکس ) در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت تبلیغات است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمن موج هوشمند

شرکت ایمن موج در سال 88 با گردهمایی گروهی از مدیران، مشاوران و صاحبنظران حوزه برق و معماری با هدف برنامه‌ریزی ، اجرای پروژه و طرح¬های ملی در حوزه ارائه تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازی شکل گرفت و در این راستا در پروژه‌های مرتبط با مراکز تجاری و اداری ، ساختمانهای مسکونی و فضاهای باز در کنار کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرای پروژه در زمینه تخصصی خود مبادرت ورزید که این امر به لطف و یاری خداوند متعال، تا به امروز نیز ادامه داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | کار و استخدام