اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902044779315023

جذب نیروی مجرب

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند

کد: 139902044779315023

https://bit.ly/2yE0l6G

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایمن موج هوشمند برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت کارشناس گرافیست (تعداد 3 نفر کارشناس مجرب) استخدام می‌کند.

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند
ایمن موج هوشمند

شرکت ایمن موج هوشمند با هدف توسعه دپارتمان طراحی، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای کارشناس گرافیست 

1-تسلط به یکی از نرم افزارهای گرافیکی (فتوشاپ/کرل/ایلستریتور)

2-متعهد و منظم

3- خلاق و ایده پرداز

4-نمونه کار الزامی

افراد واجد شرایط می‌توانند پس از رویت وب سایت مجموعه در واتساپ مندرج در وب سایت رزومه خود را ارسال کرده تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت ایمن موج هوشمند  تولید کننده لایت باکس در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت تولید و واردات تجهیزات تبلیغاتی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمن موج هوشمند

شرکت ایمن موج در سال 88 با گردهمایی گروهی از مدیران، مشاوران و صاحبنظران حوزه برق و معماری با هدف برنامه‌ریزی ، اجرای پروژه و طرح¬های ملی در حوزه ارائه تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازی شکل گرفت و در این راستا در پروژه‌های مرتبط با مراکز تجاری و اداری ، ساختمانهای مسکونی و فضاهای باز در کنار کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرای پروژه در زمینه تخصصی خود مبادرت ورزید که این امر به لطف و یاری خداوند متعال، تا به امروز نیز ادامه داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | کار و استخدام