اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902044779415023

جذب نیروی انسانی

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند

کد: 139902044779415023

https://bit.ly/3bDBmyS

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایمن موج هوشمند برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت امور اداری استخدام می‌کند.

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند
ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند

شرکت ایمن موج هوشمند با هدف تامین منابع انسانی، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند 

مهارت‌های مورد نیاز برای  امور اداری 

1-منظم و دقیق، متعهد، روابط عمومی خوب

2-آشنا به اینترنت و کار با اتوماسیون های اداری

3- داشتن تجربه کار شرکتی

4-آقایان و خانم های متاهل در اولویت استخدام قراردارند

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل آدرس ایمیل ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت ایمن موج هوشمند تجهیزات تبلیغات بصری در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت تبلیغات است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمن موج هوشمند

شرکت ایمن موج در سال 88 با گردهمایی گروهی از مدیران، مشاوران و صاحبنظران حوزه برق و معماری با هدف برنامه‌ریزی ، اجرای پروژه و طرح¬های ملی در حوزه ارائه تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازی شکل گرفت و در این راستا در پروژه‌های مرتبط با مراکز تجاری و اداری ، ساختمانهای مسکونی و فضاهای باز در کنار کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرای پروژه در زمینه تخصصی خود مبادرت ورزید که این امر به لطف و یاری خداوند متعال، تا به امروز نیز ادامه داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]