اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902044779515023

جذب نیروی فعال و باتجربه

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند

کد: 139902044779515023

https://bit.ly/3aDzWD0

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایمن موج هوشمند برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت مالی و حسابداری استخدام می‌کند.

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند
ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند

شرکت ایمن موج هوشمند با هدف تامین منابع انسانی، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای مالی و حسابداری 

1-خانم/آقا - سن 25 الی 40 - ساکن تهران - تعداد نفرات مرتبط با این سمت 4 نفر

2- دارای تجربه کاری مرتبط 

3- آشنایی به کلیه امور مرتبط با حسابداری و مالی و قوانین مربوطه

4- محل کار میدان ونک برج نگار

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا  رزومه خود را به ایمیل شرکت ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت ایمن موج هوشمند  تجهیزات تبلیغات بصری ( لایت باکس )در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت تبلیغات است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمن موج هوشمند

شرکت ایمن موج در سال 88 با گردهمایی گروهی از مدیران، مشاوران و صاحبنظران حوزه برق و معماری با هدف برنامه‌ریزی ، اجرای پروژه و طرح¬های ملی در حوزه ارائه تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازی شکل گرفت و در این راستا در پروژه‌های مرتبط با مراکز تجاری و اداری ، ساختمانهای مسکونی و فضاهای باز در کنار کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرای پروژه در زمینه تخصصی خود مبادرت ورزید که این امر به لطف و یاری خداوند متعال، تا به امروز نیز ادامه داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | کار و استخدام