اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902044779615023

جذب نصاب

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند

کد: 139902044779615023

https://bit.ly/34YN5Wi

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایمن موج هوشمند برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت نصب و اجرا استخدام می‌کند.

ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند
ایمن موج هوشمند استخدام می‌کند

شرکت ایمن موج هوشمند با هدف تامین منابع انسانی، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای نصب و اجرا 

1-آقا سن بین 18 الی 40 سال

2-فنی

3- ظاهری آراسته

4-عدم اعتیاد به دخانیات

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل آدرس ایمیل ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت ایمن موج هوشمند  تابلوهای تبلیغاتی (لایت باکس) در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت تبلیغات است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمن موج هوشمند

شرکت ایمن موج در سال 88 با گردهمایی گروهی از مدیران، مشاوران و صاحبنظران حوزه برق و معماری با هدف برنامه‌ریزی ، اجرای پروژه و طرح¬های ملی در حوزه ارائه تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازی شکل گرفت و در این راستا در پروژه‌های مرتبط با مراکز تجاری و اداری ، ساختمانهای مسکونی و فضاهای باز در کنار کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرای پروژه در زمینه تخصصی خود مبادرت ورزید که این امر به لطف و یاری خداوند متعال، تا به امروز نیز ادامه داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | کار و استخدام