اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902064785614627

قیمت آنلاین انواع ورق استیل

کد: 139902064785614627

https://bit.ly/3cOP8P8

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت بی اف تی کو ( بارمان فولاد طهرانی ) قیمت انواع ورق استیل را به صورت انلاین و لحظه‌ای ارایه می‌دهد.

قیمت انواع ورق استیل آنلاین
قیمت آنلاین و لحظه ای ورق استیل

در این مورد می توان گفت که قیمت ورق استیل در حال حاضر آن چنان منصفانه نیست؛ مخصوصاً در کشور ایران قیمت ورق استیل نسبت به بازار جهانی بسیار بالا است و همین موضوع باعث شده که بسیاری از افراد با توجه به کارایی که از آن تحت نظر دارند در بعضی از موارد در زمان خرید دچار یک سری از مشکلات شوند.

کشور ایران به عنوان یکی از کشورهایی است که در صنایع مختلف فلز آلات، پیشرو بوده است. اما امروزه با توجه به تحریم‌ های جهانی علیه نظام اقتصادی ایران، قیمت ورق استیل و تمامی مشتقات استیل مانند لوله استیل و تجهیزات استیل مانند، بالا رفته و همین موضوع باعث شده است که خریداران در زمان خرید این فلز کمی دچار مشکلات شوند.

دسته بندی ورق استیل

بطور کلی ورق های استیل به دو گروه تقسیم می‌شوند:

  1. استیل بگیر (نوعی ورق استیل که به آهنربا جذب می شود، فاقد عناصر نیکل و مولیبدن است، استیل‌های سری ۴۰۰ از این دسته هستند)
  2. استیل نگیر (نوعی ورق استیل که به آهنربا جذب نمی‌شود، کاربردی‌تر است ولی قیمت ورق استیل گران‌تری دارد، استیلهای سری ۳۰۰ رایج‌ترین نوع استیل نگیر هستند)

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بارمان فولاد تهرانی

شرکت بارمان فولاد طهرانی با مدیریت آقای مهدی طهرانی واردکننده و تامین کننده : لوله ، ورق ، میلگرد ، شیرالات ، اتصالات و انواع فلنج در مقاطع استیل ، INCONEL , MONEL , DUPLEX , 321 , 310S , 316L , 304L و کربن استیل WCB , A234 , A106 و A105 می باشد.بدیهی است با در نظر گرفتن تجربه و تخصص این شرکت مدیران مرتبط با تهیه و تامین تجهیزات این صنایع قبل از هر گونه خریدی مشاوره با این شرکت را در لیست کاری خود قرار دهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]