اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902064786515139

طراحی لوگو و نقش آن در معرفی برند

کد: 139902064786515139

https://bit.ly/2W1YUH2

، شیراز , (اخبار رسمی): طراحی لوگو نخستین و موثرترین گام جهت معرفی نام یک برند است که دیگر پروسه‌های معرفی برند نظیر پروسه‌های بسته بندی، دیزاین لیبل، تبلیغات و …را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. یک لوگوی موفق و اصولی به آسانی می‌تواند قدم‌های یک مجموعه را با ثبات بصری خود هدفمند و استوار سازد.

طراحی لوگو و نقش آن در معرفی برند
طراحی لوگو و نقش آن در معرفی برند

شناخت، اعتماد و موفقیت سه فاکتور اصلی در بازار هستند که به پشتوانه طراحی لوگو یا برندینگ درست ، بجا و اصولی در روند موفقیت و گسترش یک مجموعه تاثیر بسزایی دارند. لیکن، هدف اصلی از طراحی لوگو برای یک برند چیست؟ چرا کسب و کار ما نیاز به یک لوگو با طراحی اصولی و حرفه ای دارد؟ پاسخ به این سوال بسیار ساده است.

یک لوگو با طراحی منحصر به فرد و حرفه ای توجهات بسیاری را به خود جلب می کند و تاثیر ماندگاری در ذهنیت عموم دارد. مثلا به لوگوی برند نایک، کمپانی مشهور کفش ورزشی دقت کنید، هنگامی که لوگوی تیک را می بینید، سریعا می فهمید که این کفش متعلق به برند نایک است. مثال های بسیار زیادی را نیز میتوان آورد که همه ما هر روز می بینیم و بی تردید قدرتی که یک طراحی لوگو موفق و خوب برای شرکت ها دارد قابل تحسین است.

لوگو چیست؟

طراحی لوگو در واقع آجر اول است ، چرا که بدون داشتن یک لوگوی معتبر، هیچ شناسه یا نمادی از برندتان ندارید که در برابر مشتریان و شرکت های طرفدار خود بگذارید. لوگو در اصل یک شناسه برند معروف و به یاد ماندنی است تا مشتریانتان شما را به خاطر بسپارند. بایستی بر روی تمامی متعلقات تجاری خود شامل بیزینس کارت، مارک های تجاری، پاکت ها، سربرگ ها، کارت های تبریک، پوسترهای  تبلیغاتی و… لوگوی خود را قرار دهید تا سریعا شناخته شوید.

طراحی لوگو، امضای شرکت

طراحی لوگو را می توان به عنوان امضای یک کمپانی در نظر گرفت. پس از داشتن لوگوی خاصی که تصویر برند شما را به درستی منعکس نماید، اطمینان حاصل کنید. یک طراحی لوگوی خوب و حرفه ای خبر از این دارد که تجارت شما معتبر، قانونی و قابل اعتماد است. اگر طراحی لوگو ضعیف باشد، حس اعتماد و اطمینان را به مشتری القا نخواهد کرد.

سعید برزگر، طراح گرافیک، با ۸ سال سابقه ی درخشان در زمینه ی طراحی لوگو است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]