اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902074788011815

معرفی پورتفولیوی هم آوا؛ اخبار رسمی

قدرت رسانه‌ها را در اختیار بگیرید

کد: 139902074788011815

https://bit.ly/2yFgc4N

، تهران , (اخبار رسمی): اخباررسمی اولین نیوزوایر بین‌المللی در ایران، بهترین و سریع‌ترین راه برای رسانه‌ای شدن اخبار، بیانیه‌ها و اطلاعیه‌ها را در اختیار صاحبان مشاغل قرار می‌دهد.

قدرت رسانه‌ها را در اختیار بگیرید
قدرت رسانه‌ها را در اختیار بگیرید

مجموعه‌ای از خدمات و ابزارها را به شما ارائه می‌کند تا به کمک آن‌ها محتوای استاندارد رسانه‌ای تولید کرده و ظرف کمتر از یک روز، در صدها رسانه منتشر و با هدایت ترافیک بازدید آن را میلیونی کنید

اخباررسمی اولین نیوزوایر بین‌المللی در ایران، بهترین و سریع‌ترین راه برای رسانه‌ای شدن اخبار، بیانیه‌ها و اطلاعیه‌ها را در اختیار صاحبان مشاغل قرار می‌دهد. در واقع این استارتاپ، مجموعه‌ای از خدمات و ابزارها را به شما ارائه می‌کند تا به کمک آن‌ها محتوای استاندارد رسانه‌ای تولید کرده و ظرف کمتر از یک روز، در صدها رسانه منتشر و با هدایت ترافیک بازدید آن را میلیونی نمایید و در مرکز توجه رسانه‌ای کشور باشید. در نهایت با گزارش‌های تحلیلی لحظه‌ای، می‌توانید نتایج را ارزیابی کنید.

تنوع در دسته‌بندی صنایع

کسب‌وکارهای خرد و کلان با توجه به دسته‌بندی‌های مختلف خبری خود اعم از اقتصادی (صنعت و معدن، تجارت، بازار، بانک، بیمه و بازارسرمایه، کشاورزی، کار و تعاون، نفت و نیرو، فن‌آوری اطلاعات، راه مسکن و بخش خصوصی)، اجتماعی (علم و آموزش، بهداشت و درمان، شهر و جامعه، انتظامی و قضایی، گردشگری و میراث فرهنگی، محیط زیست، ارتباطات و روابط عمومی)، فرهنگی (رسانه‌ها، نشریات و کتاب، سینما و تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی، صنایع دستی)، ورزشی (تازه‌های ورزش، مکان‌های ورزشی، تجهیزات ورزشی، باشگاه‌ها)، سبک زندگی (سلامت و زیبایی، مد و لباس، سرگرمی و تفریح، دکوراسیون) و اطلاع‌رسانی رویدادها (حراج و تخفیف، جشنواره، نمایشگاه و همایش، مسابقه و فراخوان)، می‌توانند انتشار مطالب را به اخبار رسمی سپرده و دیگر نگران اشاعه درست و کامل اخبار خود نباشند.

وبلاگ و ترویج فرهنگ رسانه

اخبار رسمی با راه‌اندازی بلاگ روابط عمومی و برندسازی اقدام به ساخت منبعی موثق و تاثیرگذار در دنیای خبرگزاری‌ها و روابط عمومی‌ها کرده است. وبلاگ اخبار رسمی با تولید اخبار و مقالات آموزشی پیرامون حوزه‌های مختلف باعث ایجاد فهم درستی در مورد مسائلی همچون رسانه و روابط عمومی، بازاریابی آنلاین، برندسازی و خبرنگاری در بین کسب‌وکارها شده است.

اخبار رسمی در سال 1394 توسط مجید کثیری و محمد‌مهدی جهانی مقدم با ماموریت درخشش کسب‌وکارها در سطح 2500 رسانه‌ی بین‌المللی و داخلی راه‌اندازی شده است. این استارتاپ به طور مستقیم برای 9 و به طور غیرمستقیم برای 35 نفر ایجاد اشتغال نموده و در چشم‌انداز کاری خود می‌خواهد مرجع محتوا و خبر از یک میلیون کسب‌وکار و شرکت ایرانی باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم آوا

“شرکت هم‌آوا” (با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌ کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است. کارخانه نوآوری آزادی توسط ”شرکت هم‌آوا” با مشارکت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان بزرگترین مرکز استقراراستارتاپ‌ها در خاورمیانه و شمال آفریقا درفضایی به مساحت ۱۸هزار و پانصد متر مربع در غرب تهران راه اندازی شده است. “هم‌آوا” در اموری چون توسعه زیست بوم و فرهنگ کارآفرینی نوآورانه، پرورش و رشد کسب و کارهای نوپا، پژوهش و توسعه فناوری‌های نوین، سبد گردانی کسب و کارها، صندوق پژوهش و فناوری و ارائه راهکارهای کارآفرینی و نوآوری به سازمان‌ها، مجموعه‌ ای یکپارچه از راه‌ حل‌ها را در اختیار دارد. هم آوا در سبد پورتفولیوی خود ۷۰ تیم استارتاپی از شتابدهنده‌های آواتک و شزان را دارد و در راستای ماموریت جدید خود دو مرکز نوآوری درحوزه های “فین تک” و “هوشمندسازی خودرو و صنعت” با کمک سازمان‌های بزرگ پر آوازه و موفق این حوزه راه اندازی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]