اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902084790313239

خرید شامپو خارجی بهتر است یا ایرانی؟

کد: 139902084790313239

https://bit.ly/3cP7MGP

، (اخبار رسمی): امروزه شامپوها با برندهای مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. گاهی افراد تمایل دارند از برندهای خارجی و معتبر خریداری کنند؛ زیرا خرید شامپو خارجی را موثرتر می‌دانند. هر شامپویی باید ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند انتظارات مصرف کنندگان را برآورده سازد که در ادامه بررسی شده‌اند.

خرید شامپو خارجی بهتر است یا ایرانی ؟
خرید شامپو خارجی بهتر است یا ایرانی؟

آن چه مشخص است، این است که بسیاری از افراد هدف خود از خرید شامپو خارجی با قیمت بالا را جلوگیری از ریزش موی خود می دانند. در شامپوهایی که به عنوان شامپوی ضد ریزش مو به فروش می رسند، عمدتا از ویتامین های C و E استفاده می شود که این ویتامین ها نقش مهمی در سرکوب رادیکال های آزاد دارند.

زمانی که این ویتامین ها روی پوست سر قرار می گیرند، جذب شده و می توانند حساسیت های پوستی مختلف را کاهش دهند. اما هیچ شامپویی نمی تواند از ریزش کامل موها جلوگیری کند و در واقع شامپوهای ضدریزش مو از عواملی که به ساقه مو آسیب می زنند، جلوگیری کرده و تاحدی جلوی ریزش مو را می گیرند و نوعی نقش محافظت کننده دارند.
 
ترکیبات دیگر این شامپوها تقریبا با شامپو های دیگر یکسان است که اگر در بین برندهای ایرانی نیز جستجو کنید، قطعا شامپو هایی با این ویژگی ها و قیمت های به مراتب پایین تر پیدا می کنید. لذا مسئولان سازمان بهداشت و برخی از پزشکان توصیه می کنند که افراد از شامپو معتبر ایرانی استفاده نمایند به خصوص که الان با پیشرفت فناوری های نوین، ایران نیز در حال تولید شامپوهای ضد ریزش مو است.
 
مشکل دیگری که خرید شامپو خارجی ایجاد می کند، این است که نهادهای بهداشتی و نظارتی نمی توانند روی کیفیت آن نظر بدهند و ممکن است محصولی تقلبی به شما فروخته شود. البته برند هایی مانند hesel، inebria،adra،nick  و ایتالی رژ نیز وجود دارند که در حال تولید محصولاتی با کیفیت هستند و شامپوهای خود را با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب در اختیار متقاضیان قرار می دهند.
 
***افراد می توانند جهت خرید بهترین انواع شامپو به فروشگاه اینترنتی معتبر زیبالون مراجعه نمایند و علاوه بر استفاده از مقالات خوب سایت از بهترین تخفیفات بهره مند شوند .
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]