اطلاعات تماس
  • 025*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990208479209618

از کسب و کار در اینستاگرام تا کسب و کار در بازاری به‌وسعت ایران

کد: 13990208479209618

https://bit.ly/2zGPV6L

، قم , (اخبار رسمی): بیشتر افراد تا زمانی که با یک بحران روبرو نشوند، ممکن است فرصت‌های اطراف را نادیده بگیرند و یا کمتر به‌ آن‌ها توجه کنند؛ شروع یک کسب‌وکار اینترنتی، مثل کسب درآمد از اینستاگرام، یکی از آن فرصت‌هاست؛ به‌خصوص در روزهایی که ویروس کرونا، بیشتر افراد را به سمت‌‌ خرید و فروش اینترنتی کشانده است.

از کسب و کار در اینستاگرام تا کسب و کار در بازاری به‌وسعت ایران
از کسب و کار در اینستاگرام تا کسب و کار در بازاری به‌وسعت ایران

فروش در اینستاگرام یکی از اولین راه‌هایی است که برای فروش اینترنتی به ذهن مردم می‌رسد. هرچند هنوز چالش‌های زیادی برای فروش پیش روی اینستاگرام قرار دارد. البته شاید انتظار افراد از کسب درآمد از اینستاگرام واقعی نباشد؛ اینستاگرام یک شبکه‌ی اجتماعی است و فقط قرار است آدم‌ها را به هم وصل کند نه بستری برای خریدوفروش موفق اینترنتی باشد!

چالش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

شبکه‌های اجتماعی غیربومی، به‌دلیل نداشتن امنیت‌اجرایی، در معرض فیلترینگ، تحریم، بسته‌شدن و مشکلات دیگر هستند. اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنا نیست و به‌محض بروز هرکدام از این مشکلات، صفحات بسته می‌شود و راه پاسخگویی وجود ندارد.

فالوورهای ساختگی برای کسب درآمد از اینستاگرام

تعداد کاربران و میزان لایک‌ و مشارکت آن‌ها در صفحات مجازی، تأثیر زیادی در مجاب کردن افراد برای خرید از صفحات پرطرفدار دارد. اما آیا این کاربران حقیقی هستند؟ لایک‌های دریافتی چطور؟

عدم امنیت خرید و فروش در اینستاگرام

یکی از مشکلات اصلی خرید‌ و فروش در اینستاگرام، نداشتن امنیت پرداخت است. این امنیت نه تنها برای خریدار مشکلاتی ایجاد می‌کند بلکه فروشنده را هم در معرض آسیب قرار می‌دهد. بسیاری از خریداران پس از واریز مبلغ، محصولی را دریافت نمی‌کنند یا محصولی متفاوت با آن‌چه سفارش داده‌اند، به‌دستشان می‌رسد. این مشکل برای فروشنده‌های پرفروش نیز در قالب دریافت فیش‌های واریز جعلی رخ می‌دهد.

ظرفیت‌های فراموش شده‌ی فروش در اینستاگرام

قابلیت مقایسه‌ی قیمت‌ها، آگاهی از میزان فروش و درصد رضایت مشتری‌های محصول، آشنایی با محصولات مشابه دیگر و تنوع محصولات، تأثیر زیادی در پیشرفت کسب‌وکارهای اینترنتی و رضایت مشتری دارد؛ اما اینستاگرام این ظرفیت‌ها را برای فروشنده و خریدار ایجاد نکرده است.

باسلام، بازاری به وسعت ایران

چالش‌های زیادی که فراروی شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام قرار داشت، باعث شد که بازاری حقیقی و مبتنی بر هویت‌های انسانی از دل مردم بیرون بیاید و بالحاظ تمام ضعف‌ها و مشکلات این شبکه‌ها، بستر خوبی برای کسب‌وکارهای اینترنتی فراهم کند. بازارباسلام، یک بازار اجتماعی مخصوص کسب‌وکارهای خرد، خانگی و روستایی است و به چالش‌های شبکه‌های اجتماعی، پاسخ‌های مناسبی داده است.

پایان تمام چالش‌های کسب‌ و کار در اینستاگرام

بازار باسلام با تکیه بر اینترنت ملی، فضای امن و مطمئنی برای کسب‌وکارهای اینترنتی فراهم کرده است. در این بازار، خریدار و فروشنده حامی قدرتمندی دارند که با ساختار سازمانی پرقدرت خود، در صورت بروز هرگونه مشکل، به‌سرعت نقش حمایتی خود را اجرا می‌کنند.

کاربران حقیقی کسب و کار در باسلام

مکانیزم نظارتی باسلام، افرادی که وارد فضای باسلام می‌شوند را رصد می‌کند و تعداد واقعی دنبال‌کنندگان صفحات اختصاصی کاربران را به‌نمایش می‌گذارد. در این بازار خبری از افزایش‌ فالوور و لایک‌های ساختگی نیست. کاربران بر اساس نیاز و علاقه، صفحات یکدیگر را دنبال می‌کنند و با انتشار مطالب در فضای سوشال، هم محصول خود را بیشتر معرفی می‌کنند و هم از علایق دیگر خود می‌نویسند.

درگاه پرداخت امن کسب و کار در باسلام

در هر خریدوفروش غیرحضوری، امنیت پرداخت حرف اول را می‌زند. خریدار پس از واریز مبلغ و دریافت سفارش، تا هفت روز امکان عودت کالا و دریافت وجه خود در صورت هرنوع نارضایتی از محصول را دارد. همچنین باسلام پس از ثبت رضایت مشتری، مبلغ را به فروشنده انتقال می‌دهد.

ظرفیت‌های واقعی کسب و کار در باسلام

در این بازار، تولیدکنندگان زیادی فعالیت می‌کنند که خریدار می‌تواند در بخش‌های مختلف از جمله نبض بازار باسلام، محصولات پرفروش، باکیفیت‌تر و حتی ارزان‌تر را پیدا کند. همچنین مشتری می‌تواند درصد رضایت مشتری‌ها و امتیاز غرفه را ببیند و با مشتری‌های محصول گفتگوی مستقیم داشته باشد و فروشنده را ملزم به ارائه محصول با کیفیت کند.

اول آشنا شو، بعد بخر!

این شعار بازار باسلام است. در این بازار خریدار ابتدا با فروشنده آشنا می‌شود و بعد سراغ محصولات او می‌رود. آشنایی با قصه‌ی زندگی، محل سکونت و نحوه‌ی تولید محصول، خریدار را ترغیب می‌کند تا با اعتماد بیشتری خرید کند.

ویژگی‌های برتر بازار باسلام

ارتقاء و مشارکت

باسلام، بازاری یادگیرنده است. در این بازار آموزش‌های مجازی برای ارتقای غرفه‌داران داده می‌شود. این آموزش‌ها شامل: محتوانویسی با تشکیل باشگاه نویسندگان، آموزش حضور مؤثر در شبکه‌های اجتماعی، آموزش مهارت‌های تصویری در جهت ارتقای غرفه و آموزش مهارت‌های توسعه‌ی بازار و رشد با برگزاری کارگاه‌ و وبنیارهای مرتبط است.

رضایت دوطرفه‌ کسب و کار در باسلام

باسلام بازاری سرمایه‌محور و سود محور نیست. بازار باسلام علاوه بر حمایت از فروشندگان با حمایت ویژه از مشتری، در راستای احقاق حقوق آن‌ها تلاش می‌کند. مشتری علاوه بر ثبت رضایت، ثبت تجربه می‌کند و انتقاد و پیشنهاد خود را به راحتی بیان می‌کند. تیم پشتیبانی باسلام نیز برای حمایت از مشتری، به‌صورت روزانه با مشتری‌ها در ارتباط است و مشکلات احتمالی را رفع می‌کند.

تخفیف‌های دوست‌داشتنی

باسلام طرح‌های بسیاری برای یک خریدوفروش موفق درنظر گرفته است. ایوان بالا یکی از طرح‌های پرطرفدار است که برای مشتریان وفادار باسلام، تخفیف‌های ویژه‌ای را درنظر گرفته است. طرح چرخونه، تخفیف‌های روزانه و شبانه نیز از جمله تخفیف‌های خوبی است که با حمایت مالی باسلام، خاطره‌ی خوشایندی برای خریدار و فروشنده به‌جا می‌گذارد.

کاهش هزینه ارسال

طرح یه‌کاسه، طرح تیمچه و همچنین قابلیت جستجوی کالای موردنیاز از نزدیک‌ترین کالا به محل سکونت، طرح‌های موفقی است که بار اضافی را از دوش خریدار برمی‌دارد و از طرفی میزان فروش غرفه‌داران را بالا می‌برد. همچنین غرفه‌داران با تعیین سقف خرید، ارسال خود را رایگان می‌کنند و یا در مناسبت‌های مختلف با حمایت بازارباسلام، قیمت محصولات خود و هزینه‌ی ارسال را پایین می‌آورند.

همین الان کسب‌وکارتان را شروع کنید!

اگر زمان زیادی است که برای چالش‌های اینستاگرام، راه‌حلی پیدا نکرده‌اید و از طرفی دنبال یک بازار واقعی برای شروع یک کسب‌وکار موفق در فضای مجازی هستید، به جمع هزاران غرفه‌دار بازار باسلام بپیوندید. جای شما کنار قهرمان‌های واقعی این بازار خالی است!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازار اجتماعی باسلام

“باسلام” یک بازار اجتماعی آنلاین است که می‌توانید در آن با آدم‌های مختلف از سراسر ایران ارتباط برقرار کنید، کالای مورد علاقه‌تان را بخرید و حتی محصول تولیدشده‌ی خودتان را بفروشید!

اطلاعات تماس
  • 025*****
[نمایش اطلاعات]