اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902094794415171

نصب و راه اندازی گیت ضدعفونی کرونا

کد: 139902094794415171

https://bit.ly/2zITIk5

، تهران , (اخبار رسمی): گیت ضدعفونی آراداکس دارای قابلیت‌های ویژه‌ای از جمله باکس ویژه ضدعفونی کردن دست، پاشش از کف جهت ضدعفونی کردن کفش، مخزن مواد ضدعفونی کننده ازن است.

نصب و راه اندازی گیت ضدعفونی کرونا
گیت ضدعفونی آراداکس

حتما به تازگی نام تونل و گیت ضدعفونی و یا تونل استریلیزاسیون زیاد به گوش شما خورده است. با توجه به گسترش ویروس کرونا در جهان و ماندگاری بسیار بالای آن در هوا و روی اجسام ضدعفونی کردن محیط بسیار ضروری است. در جهان دولت ها با شعار در خانه بمانیم سعی دارند از شیوع بی رویه این بیماری جلوگیری کنند؛ اما آیا همه ما می توانیم در خانه بمانیم؟ افراد بسیار زیادی هستند که ناچار اند روزانه ساعاتی در محیط کار خود بگذرانند. از این رو شرکت های دانش بنیان تصمیم به ساخت گیت ضدعفونی کننده گرفته اند. تولید تونل ضدعفونی در ایران و توسط شرکت های ایرانی توانسته است کمک بسیار زیادی در پایین آمدن قیمت گیت ضدعفونی کننده داشته باشد. نحوه کار این تونل ها به این شکل است که با عبور افراد از این تونل ها، مواد ضدعفونی به بدن، کف کفش و لباس آنها پاشیده می شود. به این شکل با ورود افراد به مکان مد نظر امکان انتقال آن به محیط بسیار کم خواهد شد.

تولید گیت ضدعفونی کننده

گیت ضد عفونی اتاقک هایی هستند که فرد وارد آن شده و سنسورهای حرکتی دستگاه با تشخیص حضور فرد، اقدام به پاشش مواد ضدعفونی کننده می کنند. این اتاقک ها در دو نوع پلاستیکی و شیشه ای تولید می شوند و دارای مخزن مواد ضدعفونی کننده است. گیت ورودی ضدعفونی کننده مواد ضدعفونی کننده را ریز کرده و به داخل محفظه مه پاشی می کند. ماده مورد استفاده در این محصول ازن است و هیچگونه خطری برای انسان ندارد. گیت ورودی تولید شده توسط صنایع ماشین سازی آراداکس دارای تاییده وزارت بهداشت است. در ساختار گیت ضد عفونی از اشعه uv استفاده می شود و این خود باعث ضعیف کردن ویروس کرونا و در نهایت نابودی این ویروس می شود. داخل گیت ضدعفونی محفظه کوچکی برای ضدعفونی کردن دست انسان وجود دارد. در ساخت گیت ضدعفونی از نازل ها در کف نیز استفاده شده تا کف کفش پرسنل به صورت کامل ضدعفونی شود.

از گیت ضدعفونی در چه مکان‌هایی می توان استفاده کرد؟

با توجه به تعطیلی مکان های عمومی و طولانی بودن مدت زمان وجود این ویروس، استفاده از گیت ضدعفونی انسان اهمیت بیشتری یافته است. تاکنون ادارات و بانک های زیادی برای جلوگیری از ابتلای کارکنان خود به این ویروس از گیت ضدعفونی کننده استفاده کرده اند. اما تمامی مراکز، دفاتر، رستوران ها، بانک ها، ادارات دولتی و خصوصی، شرکت های بزرگ، فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های بزرگ فروش انواع کالا، پاساژها و ... با خرید گیت ضدعفونی کننده و نصب آن در ورودی ساختمان خود می توانند با اطمینان بیشتری کسب و کار خود را آغاز نمایند. خوشبختانه فروش تونل ضدعفونی بسیار رواج یافته و چندین شرکت دانش بنیان اقدام به تولید آن کرده‌اند.

ویروس زدایی در گیت ضدعفونی کننده چگونه انجام می‌شود؟

همانطور که قبلا گفته شد در ساخت این دستگاه از یک ژنراتور استفاده می شود. این ژنراتور مواد ضدعفونی کننده را به صورت مه پاشی به سطح بدن انسان پاشش می کند. به عبارتی این ذرات گندزدا به اندازه ای ریز هستند که تمام سطح لباس و پوست انسان را پوشش می دهند. با قرار گرفتن بین 5 تا 10 دقیقه در گیت ضدعفونی، لباس، پوست، کف کفش و اجسام همراه فرد کاملا ضدعفونی می شود. این مورد درباره ماشین ها نیز صدق می کند. با قرار گرفتن ماشین ها در گیت ضدعفونی ماشین قطرات بسیار ریز مواد ضدعفونی به خودروها پاشیده می شود. به شکلی که دستگیره ها و قسمت های اصلی ماشین کاملا گندزدایی شود.

خرید گیت ضدعفونی کننده

با توجه به افزایش نیاز به استفاده از این دستگاه، تقاضای خرید گیت ضدعفونی کننده افزایش یافته است. شرکت آراداکس نیز با اهمیت دادن به خواسته مردم اقدام به فروش گیت ضدعفونی کرده است. از این رو می توانید با مراجعه به وبسایت رسمی و بررسی قیمت گیت ضدعفونی کننده و همچنین امکانات هر کدام از دستگاه ها انتخاب ایده آلی داشته باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آراداکس

ماشین سازی آراد با بیش از ربع قرن سابقه در زمینه ی تولید مخازن تحت فشار من جمله دیگ های بخار ، آبگرم ، آبداغ ، روغن داغ فعالیت خود را آغاز نمود و پس از طی گذر سالیان دراز در زمینه های دیگر نیز فعالیت خود را در پی گرفت و از محصولات تولیدی آن میتوان به موارد ذیل اشاره نمود. – دی اریتور – سختی گیر های اتوماتیک – مخازن استیل – میز های برش آهن و … – مخازن استیل – دیگ پخت – خشک کن دیسکی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]