اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902104795715151

آلوئه ورا در جنگ با کرونا

کد: 139902104795715151

https://bit.ly/2zDWd6Z

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): امروزه با توجه به گسترش بیماری کرونا افزایش تقاضا و مصرف مواد و ژل ضد عفونی کننده زیاد شده است اما یکی از موادی که در تولید ژل ضد عفونی کننده کاربرد زیادی دارد و مجموعه‌های زیادی به دنبال خرید آن هستند ژل آلوئه ورا است.

آلوئه ورا در جنگ با کرونا
آلوئه ورا در جنگ با کرونا

امروزه بیماری کرونا تبدیل به یک مشکل جهانی شده  است و کشور های زیادی از جمله ایران درگیر این بیماری بوده و در حال مبارزه با آن هستند. یکی از مواردی که همواره در خصوص بیماری کرونا مطرح است و همواره مورد تاکید مراجع بهداشتی و درمانی است ، لزوم ضد عفونی کردن دست ها ، لوازم و محیط اطراف زندگی است.

در این برهه زمانی شرکت ها و مجموعه های تولیدی زیادی اقدام به تولید مواد و ژل های ضد عفونی کرده اند تا نیاز جامعه به این محصولات با توجه به گسترش تقاضای آن ، برطرف شود.

مواد شیمیایی و طبیعی مختلفی در فرآوری و تولید این مواد مورد استفاده قرار میگیرد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد و به میزان مشخصی در کیفیت مواد ضد عفونی کننده به دست آمده ، تاثیر می گذارد.

اما یکی از موادی که امروز در تولید ژل ضد عفونی کننده استفاده میگردد و محصول به دست آمده از این طریق از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است ، ژل برگ آلوئه ورا است.

ژل آلوئه ورا به دلیل ویژگی هایی که دارد ماده ای بسیار ایده آل در تولید ژل ضد عفونی کننده است و نیز به دلیل خاصیت آنتی باکتریال و ضد عفونی کنندگی به ماده ای موثر در تولید مواد ضد عفونی کننده تبدیل شده است.

از آنجا که برگ آلوئه ورا و ژل آلوئه ورا موادی هستند که از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به سایر مواد استفاده شده برای تولید مواد ضد عفونی کننده برخوردار هستند ، میتوانند منجر به کاهش هزینه های تولید این واحد ها شود  و هزینه های کمتری را برای این واحد ها در بر داشته باشد.

اما سوال اینجاست که به چه طریقی و از کجا میتوان این محصولات را تهیه کرد که از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند؟

شرکت آقای آلوئه ورا مرجع فروش ژل آلوئه ورا و برگ آلوئه ورا بوده و این محصولات را به تمامی نقاط ایران به صورت عمده و با کیفیت مناسب ارسال میکند.

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت mralovera.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آقای آلوئه ورا

شرکت آقای آلوئه ورا در پی نیاز بازار به این محصول ارزشمند با توان تولیدی بالا آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان این محصول می باشد . تولیدات این مجموعه با نظارت کارشناسان خبره مجموعه بر مراتع زیر کشت مجموعه انجام می شود . تمامی مراحل تولید از کاشت تا برداشت محصول زیر نظر کارشناسان مربوطه است تا بتواند محصولی با کیفیت که درخور عرضه به بازار باشد تولید کند . شرکت آقای آلوئه ورا با توجه به نیاز مشتریان علاوه بر برگ آلوئه ورا سایر فرآوردهایی که از برگ آلوئه ورا تهیه میشوند را نیز فرآوری میکند این فرآورده ها شامل ژل آلوئه ورا و پودر آلوئه ورا می باشد . متقاضیان و مجموعه هایی که خواهان این محصولات هستند میتوانند با مشاورین تماس حاصل فرمایند تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]