اطلاعات تماس
  • 093058*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902104796112100

درس‌گفتارهای تدبر در قرآن حضرت آیت‌الله العظمی مدرسی

تدبر در آیه اوّل سوره ابراهیم با عنوان «صراط هدایت» منتشر شد

کد: 139902104796112100

https://bit.ly/3aNQaKb

، تهران , (اخبار رسمی): تدبر در آیه اوّل سوره ابراهیم توسط حضرت آیت‌الله العظمی سیدمحمدتقی مدرسی به کوشش امیرمحسن سلطان‌احمدی با عنوان صراط هدایت مننتشر شد.

تدبر در آیه اوّل سوره ابراهیم با عنوان «صراط هدایت» منتشر شد
تدبر در آیه اوّل سوره ابراهیم با عنوان «صراط هدایت» منتشر شد

تقریرات دومین جلسه تفسیر و تدبر در سوره ابراهیم  توسط آیت الله العظمی «سید محمدتقی مدرسی» (دام ظله) از مراجع معظم تقلید کربلای معلی و مفسر تفسیر هدایت در ماه مبارک رمضان 1441 (ه.ق) برابر با اردیبهشت ماه 1399 (ه.ش) به کوشش «امیرمحسن سلطان‌احمدی» با عنوان صراط هدایت به زبان فارسی در پایگاه اینترنتی سلطان احمدی دات آی آر منتشر شد.

راه عبور از ظلمت و رسیدن به صراط هدایت، شرایط و شروط هدایت بشر، اذن خدا برای هدایت بشر، تزکیه و تعلیم دو مسئولیت پیغمبران نسبت به مردم، منظور از کلمات مقطعه در قرآن، علت معجزه بودن قرآن و ... برخی از عناوین مطرح شده در صراط هدایت است.

علاقمندان به علوم قرآنی و  مباحث تفسیری آیت‌الله العظمی مدرسی، می‌توانند با رجوع به پایگاه اینترنتی سلطان‌احمدی دات‌ آی‌ آر، به طور رایگان صراط هدایت را دانلود کنند. ضمنا به اطلاع می‌رساند بعد از پایان این جلسات تا پایان سال نیز کتاب آن منتشر می‌شود.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سلطان احمدی دات آی آر

پایگاه اینترنتی سلطان احمدی دات آی آر با شماره ثبتی شامد وزارت ارشاد به شماره : 7-4-65-694169-1-1 به تاریخ 1396/11/21 در سامانه صدور شناسه الکترونیکی محتوای دیجیتال وزارت ارشاد ثبت شده است. این پایگاه اینترنتی تارنمای رسمی انتشار دست نوشته های معارفی امیرمحسن سلطان احمدی، فعال فرهنگی و بلاگر حوزه دین و معارف اسلامی در فضای مجازی است. وی از بلاگران و نویسندگان فعال حوزه معارف اسلامی است که تا کنون در جشنواره های مختلفی کشوری در این زمینه رتبه های برتر کشوری را کسب نموده است که نمونه ای از آن در بخش افتخارت این وبگاه اینترنتی درج شده است. مخاطبین در این پایگاه اینترنتی جدیدترین و به روزترین مطالب، یاداشت ها و تقریرات مباحث معارفی را به قلم امیرمحسن سلطان احمدی مشاهده خواهند کرد. ضمنا این پایگاه اینترنتی به صورت ماهیانه مهمترین مطالب موضوعی منتشر شده را به صورت جزوه و نشریه در فرمت پی دی اف به صورت رایگان منتشر می کند و تقدیم علاقمندان علوم دینی و مبلغین می نماید. گفتنی است، پایگاه های اینترنتی تهذیب آنلاین و عترتنا تحت اشراف این پایگاه در حال فعالیت دینی است.

اطلاعات تماس
  • 093058*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه