اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902104797415184

بررسی سامانه املاک زومیلا

کد: 139902104797415184

https://bit.ly/3f79OnJ

، همدان , (اخبار رسمی): پروژه استارتاپی زومیلا در فروردین سال 96 با یک تیم کوچک فعالیت خود را در شهر همدان با هدف آسان سازی خرید، فروش و اجاره ملک برای همه افراد در سراسر کشور آغاز کرد.

زومیلا
بررسی سامانه املاک زومیلا

اگر تا به حال قصد خرید یا فروش یا اجاره ملکی را داشته اید احتمالا با مشکلاتی نظیر معطل شدن در ترافیک سنگین شهرها و یا تحمل گرما و سرما به بررسی و جستجوی گزینه های موجود پرداخته اید و طبیعتا این امر باعث هدر رفتن مدت زمان زیادی از شما شده است ، یکی از راه هایی که برای حل این مشکل میتوانید از آن بهره بگیرید استفاده از سامانه های املاک آنلاین است که شما را به راحتی و در کمترین زمان ممکن به فایل های املاک و آژانس های مسکن مرتبط با آنها متصل میکند و وبسایت املاک زومیلا یکی از آنهاست ، شما با بهره گیری از این وبسایت و یا استفاده از اپلیکیشن زومیلا به راحتی و با فشردن چند دکمه میتوانید ملک مورد نظر خود را پیدا کنید .

با زومیلا آشنا شوید

پروژه استارتاپی زومیلا در فروردین سال 96 با یک تیم کوچک فعالیت خود را در شهر همدان با هدف آسان سازی خرید ،فروش و اجاره ملک برای همه افراد در سراسر کشور آغاز کرد .

در این سامانه آژانس های املاک کشور امکان درج آگهی و مدیریت فایل های املاک اعم از آپارتمان، خانه، ویلا،تجاری ،زمین،کلنگی و غیره را جهت خرید و فروش و یا رهن و اجاره را دارند .

نحوه کار وب سایت زومیلا به این صورت است که کاربر میتواند با انتخاب شهر و محله خود و همچنین انتخاب نوع معامله که شامل گزینه خرید یا اجاره است ملک دلخواه خود را در هر نقطه از کشور جستجو و خرید و فروش یا رهن و اجاره کند.

همچنین آژانس های املاک نیز میتوانند فایل های خرید و فروش املاک خود را در پنلی که به طور جداگانه برای هر آژانس املاک در نظر گرفته شده است درج کند تا در معرض دید هزاران کاربر جویای ملک در روز قرار گیرد .

زومیلا چه هدفی را دنبال می‌کند؟

یکی از اهداف زومیلا که همواره در انجام آن می کوشد رسیدن به جایگاه با کیفیت ترین پرتال جست و جوی ملک در ایران است به گونه ای که بتواند جوابگوی نیازهای این حوزه در سراسر کشور را فراهم نماید و در همین راستا هر ساله با افزایش تیم خود برای دستیابی به این هدف تلاش میکند

 هدف سامانه املاک زومیلا این است که کسانی که قصد خرید، فروش یا اجاره ملکی را دارند بتوانند در کمترین زمان ممکن و با رضایت این کاررا به انجام برسانند .

چرا زومیلا را انتخاب کنیم؟

سامانه املاک زومیلا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای تمامی افرادی است که به نوعی با این حوزه کاری در ارتباط هستند ، یکی از مزایای مهمی که این سامانه دارد به روز بودن سایت و داشتن تیم روابط عمومی حرفه ای ،صبور و پاسخگو در این زمینه است.

زومیلا به دلیل داشتن فیلدهای متعدد از اطلاعات اولیه تا اطلاعات تکمیلی و پیشرفته راجع به ملک ، که به درج کننده آگهی که همان مشاوران املاک هستند ارائه میدهد باعث شده است تا آگهی های درج شده در سایت از کیفیت و جزئیات بالایی برخوردار باشند ، همچنین آژانس های املاک این امکان را دارند تا تصاویر را به صورت نامحدود از محل مورد نظر خود درج نمایند که این امر باعث افزایش ورودی درخواست کنندگان واقعی املاک برای مشاورین املاک شود .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه املاک زومیلا

پروژه استارتاپی زومیلا در فروردین سال 96 با یک تیم کوچک فعالیت خود را در شهر همدان با هدف آسان سازی خرید ،فروش و اجاره ملک برای همه افراد در سراسر کشور آغاز کرد . در این سامانه آژانس های املاک کشور امکان درج آگهی و مدیریت فایل های املاک اعم از آپارتمان، خانه، ویلا،تجاری ،زمین،کلنگی و غیره را جهت خرید و فروش و یا رهن و اجاره را دارند . نحوه کار وب سایت زومیلا به این صورت است که کاربر میتواند با انتخاب شهر و محله خود و همچنین انتخاب نوع معامله که شامل گزینه خرید یا اجاره است ملک دلخواه خود را در هر نقطه از کشور جستجو و خرید و فروش یا رهن و اجاره نماید . همچنین آژانس های املاک نیز میتوانند فایل های خرید و فروش املاک خود را در پنلی که به طور جداگانه برای هر آژانس املاک در نظر گرفته شده است درج نمایند تا در معرض دید هزاران کاربر جویای ملک در روز قرار گیرد . زومیلا چه هدفی را دنبال میکند ؟ یکی از اهداف زومیلا که همواره در انجام آن می کوشد رسیدن به جایگاه با کیفیت ترین پرتال جست و جوی ملک در ایران است به گونه ای که بتواند جوابگوی نیازهای این حوزه در سراسر کشور را فراهم نماید و در همین راستا هر ساله با افزایش تیم خود برای دستیابی به این هدف تلاش میکند هدف سامانه املاک زومیلا این است که کسانی که قصد خرید، فروش یا اجاره ملکی را دارند بتوانند در کمترین زمان ممکن و با رضایت این کاررا به انجام برسانند . چرا زومیلا را انتخاب کنیم ؟ سامانه املاک زومیلا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای تمامی افرادی است که به نوعی با این حوزه کاری در ارتباط هستند .

اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]